reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej dziewczyny. Jestem w 29 tyg ciazy. 2 tyg temu szyjka miała 32 mm i była zamknięta. Jutro idę na kontrole. To moja druga ciąża. Z roczniakiem ciężko się położyć ale staram się odpoczywac.

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,ja juz po wizycie dzieciaczki każde lekko ponad kilogram i b.ładnie się rozwijają,szew trzyma lekarz zadowolony.Ale jak na złość wyszła toxoplazmoza i dzisiaj juz jestem w szpitalu i będą jeszcze raz sprawdzać wynik toxo bo wcześniej nie miałam i jak cos to antybiotyk do końca ciąży:-(Juz dzisiaj tez podali mi sterydy na płuca dla maluszkow.
 
Ahh zawsze cos w tej ciazy nam wyjdzie... ale dobrze ze sie tak opiekuja :) bedzie dobrze :) fajnie ze szew trzyma a tak sir martwilas :) i ze dzieci ładnie rosną :)
 
Ahh zawsze cos w tej ciazy nam wyjdzie... ale dobrze ze sie tak opiekuja :) bedzie dobrze :) fajnie ze szew trzyma a tak sir martwilas :) i ze dzieci ładnie rosną :)
No szew był dla mnie najważniejszy bo tu lekarze mi w szpitalu nie mówili ze obiecują ze będzie trzymał przy blizniakach a tu jak na razie trzyma:-)No to cos innego musiało się przypałętać,ale cóż trzeba wszystko przejść.Juz nie mogę się doczekać żeby zlecialo chociaż te 10 tyg i wtedy będzie super.Od leżenia to juz wszystko boli i dusi mnie,muszą tez mierzyć tętno bo wczoraj u lekarza było bardzo wysokie.
 
Ja tez mam zawsze wysokie cisnienie u lekarza ale wynika to z tego ze po prostu sie bardzo denerwuje szyjka.. dlatego musiałam zakupić sprzet i mierzyc sobie w domu a w domku idealny :) juz nawet aspiryne mi moja gin przepisala ale ja nie bralam bo wiedzialam ze bardzo sie denerwuje przed wizyta także powiedz lekarzowi ze sie denerwujesz :)
 
Cześć dziewczyny:)
Dziś miałam wizytę, 21t1d szyjka ładnie trzyma i nie skraca się :) Szew trzyma :) I mam się nadal oszczędzać (W pierwszej ciąży już na tym etapie szyjka mierzyła 2,5cm)
Zrobiła mi też posiew :)
Ufff... odetchnelam z ulgą:)
 
reklama
Ja tez mam zawsze wysokie cisnienie u lekarza ale wynika to z tego ze po prostu sie bardzo denerwuje szyjka.. dlatego musiałam zakupić sprzet i mierzyc sobie w domu a w domku idealny :) juz nawet aspiryne mi moja gin przepisala ale ja nie bralam bo wiedzialam ze bardzo sie denerwuje przed wizyta także powiedz lekarzowi ze sie denerwujesz :)
No tak tez zrobilam bo w domu mam niskie ciśnienie i jak leże w szpitalu tez niskie:-)
 
Do góry