reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No ja w najgorszym okresie szyjkowym mialam 23mm i rozwarcie wiec lezalam leżałam i nic poza tym... i sie wydluzyla do 30mm myślę ze to moj max... taka mam szyjke. Rozumiem ciebie ze ciezko przykluc sie do łóżka , ja jak leżałam to bylam zalamana . Jestem starsznie energiczna dziewczyna a to lezenie mnie dobijalo ale na ostatniej wizycie dala mi zielone światło powiedziala ze mam więcej chodzić na spacery bo jeszcze cukrzyce mi sie pokazala i zeby zbic wlasnie cukier sobie spacerować ale w glowie mysle ciągle o szyjce... ale juz 29tydzien coraz blizej. A u ciebie ktory to?
Skończyłam 25 więc 26 w toku.
Myslem ze jeśli szyjka bez zamian i trzyma to warto sie poruszać.
Mi spadła do 1,85cm jak się okazało po wyniku z posiewu był Paciorkiewiec . Teraz minęły prawie 2 tyd od zakończenia kuracji antybiotykiem i szyjka wydluzona do 2,85cm i stoi w miejscu już 2 tydzien. Obstawiam, ze bakteria glownie spowodowała skrócenie szyjki, ale też wolę uważać i więcej leżę. Duża masz cukrzycę ? Masz tylko dietę czy coś dodatkowo bierzesz ?
Ja idę jutro na glukoze , ciekawa jestem co wyjdzie.
 
reklama
No narazie jestem na diecie... juz schudłam 1 kg w samej ciazy przytylam 4kg dzis mam spotkanie z ddiabetologiem trochę sie martwię czy bedac na diecie mała bedzie rosnac.. ja w ciazy mialam tez paciorkowca ale w moczu wyleczylam antybiotykami..
 
No narazie jestem na diecie... juz schudłam 1 kg w samej ciazy przytylam 4kg dzis mam spotkanie z ddiabetologiem trochę sie martwię czy bedac na diecie mała bedzie rosnac.. ja w ciazy mialam tez paciorkowca ale w moczu wyleczylam antybiotykami..
Spokojnie dzidzi urosnie :)
W poprzedniej ciazy byłam na diecie l ekkostrawnej, mały urodził się się 35tyg i ładnie ważył 2600g.
Najważniejsze to zdrowo i racjonalnie się odżywiać :)))
 
reklama
Do góry