reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja rodze z opłacona polozna, wiec zakładam, ze tam i tylko tam :)
Krem i chusteczki do użytku q domu na pewno bede inne, pieluchy to Puffies nietoksyczne. Tylko bardzo chce zminimalizować ilośc rzeczy branych do szpitala. Ciuchy wypięte od razu, ale przecież nie bede czyścić po szpitalu opakowania kremu do pupy. Wiec optymistycznie dwa dni przeżyjemy na papersach i ichniejszym kremie.
Szukałam wczoraj listy wyprawkowej z Żelaznej, ale nie znazlalm. Musze lepiej poszukać.
ja też z położną , ale to niczego nie gwarantuje....ja mam jeszcze lekarza prowadzącego ze szpitala...

Mi też mówili lekarze, że to luteina rozwadnia. Nawet mi przed kąpielą po nodze poleciało to się wystraszyłam !
 
No właśnie nie wiadomo co myśleć ... zobaczymy co mi powie w czwartek ( 2 wizyta po założeniu szwu)
Dziś pisałam z dziewczyna w podobnej sytuacji.
Też miała szew skurcze itd
I pomagały jej czopki Scopolan.
Dopiero jak miała skurcze co 5 min to podali jej w szpitalu pompę z lękiem hamujacym skurcze.
 
ja miałam nawet wiecej czasami, no lekarz mówił ze za dużo, ale wazniejsze jest to czy szyjkę skracają....

Wczoraj pierwszy raz tyle naliczylam
Z reguły jest ok.10
Na 1 wizycie szyjka bez zmian - szew trzyma super.
Teraz wizyta w czw. I niecierpliwie czekam.

Ilienka a jak było u Ciebie szyjka skracala się? Miałaś szew ?
 
Witam!
Pierwszy raz zabieram głos na tym forum, więc się przedstawię.Na imię mam Kasia i mieszkam na Górnym Śląsku.Aktualnie jestem w 15 tyg. ciąży, ale jestem już mamą 3 i pół letniej córeczki. Nie mam narazie problemów z szyjką, ale przezyłam to w mojej poprzedniej ciązy i wiem ile wysiłku i cierpliwości potrzeba na leniuchowanie ;). Ale jestem z wami i trzymam kciuki. Mam teraz pytanko, czy któraś was bierze fenoterol i w jakich dawkach, i czy w związku z tym odczuwa jakieś skutki uboczne tego leku.Pytam, poniewaz moja siostra też jest w ciązy w 21 tyg i po fenoterolu (dawka co trzy godziny) odczuwa straszne sensacje z sercem,trzęsie się itp. Jestem tym zaniepokojona, poniewż ja tez to brałam w poprzedniej ciązy, ale tylko jedną tabletkę dziennie, do tego isoptin oslonowo na serce, leżenie i wszystko było ok.
Pozdrawiam, Kasia
Bo takie są skutki uboczne tego.leku,ja myślałam że mam zawał,tak ten lek działa.
 
reklama
Do góry