reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Edyta835 Kiedyś któraś z dziewczyn tu pisała, że jeśli faktycznie odchodzi czop białawy to można spokojnie jeszcze wziąć prysznic, dopakować się i podjechać do szpitala żeby zobaczyli jak sytuacja. Jeśli odchodzi czop z krwią to lepiej wziąć torbę i do szpitala podjechać szybciej. Tak jakoś to zapamiętałam, ale może reszta się wypowie żebym herezji nie siała.
Moje upławy są gęste jak białko jajka, kolor jest białawy. Luteinę brałam od 27 tc do początku 31 tc bo teraz miałam odstawić.
 
reklama
Łóżeczko stoi już w pokoju,wózek jest,ciuszki są.Torbe do szpitala mam spakowaną,nie biorę rzeczy dla dziecka tylko będę mieć pieluchy i chusteczki bo u mnie w szpitalu dziecko ubiera się dopiero na wyjściu więc mi dowiozą.
Ja łóżeczko i wózek zostawiam do ogarnięcia mężowi jak My będziemy w szpitalu :)
 
Dopytuję, bo mam kawałek drogi do szpitala w którym chce rodzić
Obawiam się, że jak cokolwiek zacznie się dziać to spanikuję i będę chciała jak najszybciej jechać.
to dopytaj lekarza lepiej, ja pamiętam zecszkoły rodzenia, że do szpitala jak wody odejdą albo skurcze regularne. Do szpitala miałam blisko...zresztą wtedy to wogóle nie panikowałam z niczym. Teraz ta ciąża to ...pasmo zmartwień :/
 
reklama
to dopytaj lekarza lepiej, ja pamiętam zecszkoły rodzenia, że do szpitala jak wody odejdą albo skurcze regularne. Do szpitala miałam blisko...zresztą wtedy to wogóle nie panikowałam z niczym. Teraz ta ciąża to ...pasmo zmartwień :/
Dokładnie też tak pamiętam. A jak czop to jest czas, niezależnie czy z krwią, czy nie. Natomiast wody lub skurcze dłużej niż 1,5-2godz lub częste to wtedy trzeba jechać [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry