reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Wiecie nad czym się zastanawiam?! Co jak nie zaczaje że zaczynam rodzić za np będą mi odchodzić wody i nie będę wiedziała że to to
Mi wody nie odeszly, cala noc bolal mnie brzuch, ale lekarz mi mowil ze moze mnie bolec po badaniu wiec to ignorowalam. Na szczęście bylam w szpitalu i rano na ktg wyszly mi mega skurcze (najwięcej na skali) i regularne a ja się pytam czy mnie do domu wypuszcza skoro to nic złego się nie dzieje tylko brzuch mnie przez te skurcze boli. A oni mi mowia ze ja to rodzic ide a nie do domu i za 3 godziny bylo juz po :)
 
Mi wody nie odeszly, cala noc bolal mnie brzuch, ale lekarz mi mowil ze moze mnie bolec po badaniu wiec to ignorowalam. Na szczęście bylam w szpitalu i rano na ktg wyszly mi mega skurcze (najwięcej na skali) i regularne a ja się pytam czy mnie do domu wypuszcza skoro to nic złego się nie dzieje tylko brzuch mnie przez te skurcze boli. A oni mi mowia ze ja to rodzic ide a nie do domu i za 3 godziny bylo juz po :)
Ale rozumiem że to był ból a nie tylko skurcze powodujące dyskomfort
 
@Futuremummy00 heeej i co dalej lezysz? Co tam lekarze mowią, dalej czekanie?
Leże,rozwarcie jest już na 4 cm,jak będzie na 5 cm to do porodu,czop mi odszedł w sobotę i to tyle.Kto by się spodziewał,że tyle dotrwam.Tylko najgorzej obawiam się,że przez to,że mam długo rozwarcie wda się jakaś infekcja,ale może będzie dobrze :)
 
Leże,rozwarcie jest już na 4 cm,jak będzie na 5 cm to do porodu,czop mi odszedł w sobotę i to tyle.Kto by się spodziewał,że tyle dotrwam.Tylko najgorzej obawiam się,że przez to,że mam długo rozwarcie wda się jakaś infekcja,ale może będzie dobrze :)
Kurcze zamiast Ci podac oksytocyne to czekają nie wiadomo na co, ach ta nasza slużba zdrowia. Wyleżysz się za wszystkie czasy hihi. Powodzenia!
 
reklama
Do góry