reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Leże,rozwarcie jest już na 4 cm,jak będzie na 5 cm to do porodu,czop mi odszedł w sobotę i to tyle.Kto by się spodziewał,że tyle dotrwam.Tylko najgorzej obawiam się,że przez to,że mam długo rozwarcie wda się jakaś infekcja,ale może będzie dobrze :)
Diagnozują Cie jakos teraz pod katem infekcji? Posiewy rożnej maści czy cos?
Ja w pierwszej ciąży miałam jakaś bezobjawowa infekcje, bo Młoda urodziła sie z zapaleniem płuc. Słaby start, ale teraz jest zdrowiutka. Obawiam sie powtórki z rozrywki, ale lekarz nie mowi o żadnej specjalnej diagnostyce, polozna tez nie.
 
reklama
Diagnozują Cie jakos teraz pod katem infekcji? Posiewy rożnej maści czy cos?
Ja w pierwszej ciąży miałam jakaś bezobjawowa infekcje, bo Młoda urodziła sie z zapaleniem płuc. Słaby start, ale teraz jest zdrowiutka. Obawiam sie powtórki z rozrywki, ale lekarz nie mowi o żadnej specjalnej diagnostyce, polozna tez nie.
No własnie nic mnie nie diagnozują pod tym względem
 
No i dopiero co byłam na usg że szyjka się wydłużyła i jest ok, to teraz dostałam bóli jak na miesiączkę co mi znowu ją skrócą. Cooo zaaaa... dobrze że wizyta w czwartek to chociaż ginekologicznie mi obada tą szyjkę znowu.
mnie bolą skurcze miesiączkowo naprawdę spore bo co poniedzialek mam ktg więc widzę jakie kozaki :)...w sobotę co 10 min przez prawie 4 h...dziś na badaniu szyjka bez zmian. Więc nie muszą...
 
Wiecie nad czym się zastanawiam?! Co jak nie zaczaje że zaczynam rodzić za np będą mi odchodzić wody i nie będę wiedziała że to to
Mam tak samo...ale ponoć nie da się tego przegapić.....
Kochane urodzilam dzisiaj zdrowego syneczka mimo tylu problemow i cholestazy. Jestesmy z mezem przeszczesliwi, trzymajcie za nas kciuki :*
@Doris90 Gratuluję!!! Dużo zdrówka dla Ciebie i małego
 
reklama
Do góry