reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jestem po wizycie. Na ktg skurcze 80-90 co 10min a wiec porodowe. Szyjka zgładzona, rozwarcie. Lekarz twierdzi dzisiejsza noc lub jutro. Mala 3100g wiec big baba.Takze jest suuuuper oby to juz sie nie wyciszylo to bedzie prezent na Mikolaja. Dzis 37t4d
Nieźle [emoji16] to trzymamy kciuki za szybką akcję [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ty termin masz na 24 czy znowu coś pokręciłam?!?! Aha czyli jesteś w domu tylko byłaś na rutynowej wizycie
Tak tak ba 24.12. Dzis to byla rutynowa kontrola. Odstawilam wczoraj leki i macica zwariowala. Jak narazie poza skurczami i dyskomfortem nic wiecej. Moze sie jeszcze rozkreci bardziej
 
reklama
Tak tak ba 24.12. Dzis to byla rutynowa kontrola. Odstawilam wczoraj leki i macica zwariowala. Jak narazie poza skurczami i dyskomfortem nic wiecej. Moze sie jeszcze rozkreci bardziej
To Ty jesteś przede mną 4 dni a ja pojutrze dopiero 37 tc. Dziś ostatnia luteina.
A w czwartek odstawiam no spe. Ale o magnezie nikt nic nie mówił to chyba będę jeszcze brala
 
Do góry