reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja urodzilam w 36 i trzymali mnie 3 dni na fenetrolu, miałam podawane sterydy dlatego właśnie wstrzymywali u mnie poród, i przez to synek urodził się bardzo opuchniety
 
Tak miałam sterydy do szpitala poszłam w 34 tyg a po porodzie lezalysmy 2 tyg dlatego ze córka urodziła się malutka 1980g nie chciała przybierać na wadze i ciężko było nam przekroczyć magiczne 2 kg. Zresztą była trochę schorowana widać było po niej musiałam ja budzić na jedzenie dostawala antybiotyk. Nie wiem czy to było spowodowane tym ze tak dlugo lezalam czy poprostu miała być taka mala. Zobaczymy we wtorek jak w tej ciąży czy znowu dzidziuś malutki czy jakoś będzie większy. W 12 tyg miała takie wymiary na usg jak z om w poprzedniej ciażycia z wizyty na wizyte termin z usg się oddalal od tego z om
 
Tak miałam sterydy do szpitala poszłam w 34 tyg a po porodzie lezalysmy 2 tyg dlatego ze córka urodziła się malutka 1980g nie chciała przybierać na wadze i ciężko było nam przekroczyć magiczne 2 kg. Zresztą była trochę schorowana widać było po niej musiałam ja budzić na jedzenie dostawala antybiotyk. Nie wiem czy to było spowodowane tym ze tak dlugo lezalam czy poprostu miała być taka mala. Zobaczymy we wtorek jak w tej ciąży czy znowu dzidziuś malutki czy jakoś będzie większy. W 12 tyg miała takie wymiary na usg jak z om w poprzedniej ciażycia z wizyty na wizyte termin z usg się oddalal od tego z om
A czy w pierwszej ciąży miałaś coś założone na szyjke? Czy tylko leżałas?
 
Ja wlasnie wrocilam z ktg mam mega skurcze, w gabinec
Tak miałam sterydy do szpitala poszłam w 34 tyg a po porodzie lezalysmy 2 tyg dlatego ze córka urodziła się malutka 1980g nie chciała przybierać na wadze i ciężko było nam przekroczyć magiczne 2 kg. Zresztą była trochę schorowana widać było po niej musiałam ja budzić na jedzenie dostawala antybiotyk. Nie wiem czy to było spowodowane tym ze tak dlugo lezalam czy poprostu miała być taka mala. Zobaczymy we wtorek jak w tej ciąży czy znowu dzidziuś malutki czy jakoś będzie większy. W 12 tyg miała takie wymiary na usg jak z om w poprzedniej ciażycia z wizyty na wizyte termin z usg się oddalal od tego z om
A lezalyscie razem czy ty bylas wypisana do domu?
 
Agatka tak miałam założony szew wtedy MC Donalda a teraz mam jakiś herveta nie za bardzo wiem czym się różnią te sposoby.

Monikta lezalysmy razem nawet nie myślałam że mogli by mnie wygonic:) i co z tymi skurczami dał ci coś na nie lekarz?
 
Agatka tak miałam założony szew wtedy MC Donalda a teraz mam jakiś herveta nie za bardzo wiem czym się różnią te sposoby.

Monikta lezalysmy razem nawet nie myślałam że mogli by mnie wygonic:) i co z tymi skurczami dał ci coś na nie lekarz?
Nie bo ja juz 37 gorzej ze od kilku godzin nie czulam ruchow i tetno na ktg bylo niskie, teraz pojechalam jeszcze raz i juz lepiej mloda się ruszala chociaz bez szalu a skurczy tym razem brak
 
reklama
Do góry