reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja teraz jestem na tym etapie niedawno jeszcze wydawało mi się ze 20 tydz jest tak bardzo odległy a teraz jak kończę 21 to marzy mi się 30☺ a tu jeszcze 9 długich tyg dobrze ze mam tego małego skrzata tak ze do południa drzemie a jak wróci ze szkoły to coś robimy a to kolorujemy a to rysujemy a to gramy w gry i jakoś leci.
 
reklama
Ja teraz jestem na tym etapie niedawno jeszcze wydawało mi się ze 20 tydz jest tak bardzo odległy a teraz jak kończę 21 to marzy mi się 30☺ a tu jeszcze 9 długich tyg dobrze ze mam tego małego skrzata tak ze do południa drzemie a jak wróci ze szkoły to coś robimy a to kolorujemy a to rysujemy a to gramy w gry i jakoś leci.
U mnie to druga ciaza lezaca i tez sie cieszylam ze jest corka bo w pierwszej ciazy chociaz duzo krócej lezalam to czas jakos wolnuej lecial a teraz cos sie dzialo popoludniami
 
U nas tez druga corunia:) troszkę liczyłam na chłopaka ale to mało istotne ważne żeby było zdrowe i jak najdłużej powiedzialo w brzuchu:)
 
U mnie jeszcze nie wiadomo :) mam już synka ciekawe co teraz ale też mi obojętne tylko żeby dotrzymać w miare do terminu i zdrowe to najważniejsze!!
 
Witam. Jestem nowa na tym forum i szukam wsparcia. 21.12.2017 straciłam ciążę w 20 tyg z powodu niewydolności cieśniowo-szyjkowej. Szukam kobiet, które również straciły ciążę w wyniku tej dolegliwości. Chciałabym dowiedzieć się jak wyglądały Wasze kolejne ciążę i przede wszystkim jak się skończyły. Przewertowałam już mnóstwo forów i jestem pełna nadzieji jednak chciałabym mieć jeszcze więcej informacji.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedzi
 
Karola ja pierwsza ciążę straciłam w 18 tyg właśnie ze względu na szyjke. W drugiej zaczęła mi się skracać w 17 tyg założyli mi szew dotrzymalam do 35 tyg niestety zaczęły mi się skurcze córka ma już 6 lat i jest okaże zdrowia:) teraz jestem w kolejnej ciazy tym razem problemy zaczęły się już w 13 tyg od 16tyg mam szew teraz kończę 21 i lezakuje dalej mam nadzieje ze uda mi się dotrwac chociaż do tego 35 tyg.
 
reklama
Cześć dziewczyny !!
Fajnie ze tyle was ostatnio dołączyło bedzie raźniej :) ja dzis zaczęłam 22 tc.
To moja trzecia ciaza , założony szew w 12 tc.
Rownież leżakuje w domu.
Moja szyjka podczas pierwszego porodu pękła całkowicie został bardzo zle zszyta przez co wdała sie u mnie niewydolnosc... zreszta poerwsza ciaza tez nie była super szyjka skrocona juz w 20 tc. rozwarciem wtedy pomogl pessar dotrwalysmy do 36
Druga ciaza niestety stracona w 23...
Liczę ze tym razem sie uda choc przede mną właśnie najgorszy okres.... tak bardzo chciałabym chociaż 28...
 
Do góry