reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Miałam raz robiony, wczoraj robił mi jakieś paski że jak będzie żółty to wszystko oki,
Ale ty masz założony szew na szyjke? Dobrze pamiętam?
A ja jak narazie nic
 
Ja nie mam robionych posiewow tylko przed założeniem szwu w poprzedniej ciazy tez nie miałam hmm:/ boje się bo właśnie w 22 tyg zaczął mi ten szew zjeżdżać w poprzedniej ciazy:(
 
Tak mam założony.
No mój gin pobiera mi posiew tak co miesiac regularnie.
Oprocz tego dwa razy w tygodniu przyjmuje tabletki macrimor complex 500 profilaktycznie.

A jakies globulki właśnie w ramach profilaktyki macie przy szwie ?
 
U mnie juz 3 posiewy za mna, teraz w czwartek tez pobierze. Czekam na wizyte, bo profilaktycznie to biore Trivagin i Hexagyn duo. Dopiero co skonczylam antybiotyk...
Te paski pokazuja ph, u mnie nawet jak byla infekcja to ph bylo prawidlowe. Dopiero wymazy pokazaly co i jak.
 
Moj lekarz to nie przesadza z lekami, ale bede chciala od niego ten macmirrror. Reszte biore z wlasnej woli, lekarza tylko poinformowalam.
 
Dziewczyny dbajcie o to zeby wasi ginekolodzy robili posiewy ! to mega wazne... tymbardziej przy założonym szwie to w końcu ciało obce i sprzyja infekcji... najlepiej przyjmowac tez cos profilaktycznie bardzo czesto przepisywany jest macmiror 500 2x tygodniu bo ma dzialnje przeciwbakteryjne i prZeciwgrzybicze...

ja tez juz od założenia szwu przeszłam leczenie specjalnymi globulkami robionymi w aptece oraz antybiotykami... bo wyszły mi dwie bakterie... serio posiew to sekunda a wynik ma duze znaczenie...


Jeśli gin nie chce robic to możecie same podejść do labolatorium w ktorym wykonują posiewy i zrobią wam od reki... myśle ze taka kontrola przybajmniej raz w msc jest wręcz wskazana...

Niestety te paseczki to nie sa zbytnio wiarygodne...
 
reklama
Dziewczyny dbajcie o to zeby wasi ginekolodzy robili posiewy ! to mega wazne... tymbardziej przy założonym szwie to w końcu ciało obce i sprzyja infekcji... najlepiej przyjmowac tez cos profilaktycznie bardzo czesto przepisywany jest macmiror 500 2x tygodniu bo ma dzialnje przeciwbakteryjne i prZeciwgrzybicze...

ja tez juz od założenia szwu przeszłam leczenie specjalnymi globulkami robionymi w aptece oraz antybiotykami... bo wyszły mi dwie bakterie... serio posiew to sekunda a wynik ma duze znaczenie...


Jeśli gin nie chce robic to możecie same podejść do labolatorium w ktorym wykonują posiewy i zrobią wam od reki... myśle ze taka kontrola przybajmniej raz w msc jest wręcz wskazana...

Niestety te paseczki to nie sa zbytnio wiarygodne...
Zgadzam się w 100 %.

Róbcie dziewczyny posiewy nawet na własną rękę jak lekarz nie widzi potrzeby.
 
Do góry