reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Posiew to chodzi wam o biocenoze pochwy? Bo jak dzwoniłam tak gdzie pobierają to mówili mi że posiew wykonuje się tylko w 36 tyg i robione miałam biocenoze czyli czy jest infekcja Grzybica czy bakterie
O to chodzi?
 
reklama
Posiew pochwy czyli hodowanie ewentualnych bakterii w labolatorium - wynik otrzymujesz pi paru dniach i masz napisane czy masz a jeśli masz to jaki rodzaj jest to bakterii ... jeżeli wynik bedzie dodatni dodatkowo masz podany antybiogram z informacja na jaki lek jest wrażliwa dana bakteria....

posiew wykonuje sie tylko w 36 tc ? co za głupoty gadają , w 36 tc ewentualnie robi sie posiew na paciorkowce gbs ale on wychodzi tez wczesniej jeśli go masz ....

Normalnie w ciazy robi sie posiewy w celu właśnie szybkiego wykrycia bakterii oraz ich leczenia...
 
Jestem:) dzidzia zdrowa na szczęście szalała tak ze lekarzowi ciężko było zrobić jakiekolwiek pomiary ale wkoncu się udalo:) szew trzyma ładnie. W wielkich wyczynów mogę troszkę pochodzić po domu ale jak to stwierdził nie za dużo. Cóż. Ważne ze szew jest w porządku bo się bardzo balam:)
 
Jestem:) dzidzia zdrowa na szczęście szalała tak ze lekarzowi ciężko było zrobić jakiekolwiek pomiary ale wkoncu się udalo:) szew trzyma ładnie. W wielkich wyczynów mogę troszkę pochodzić po domu ale jak to stwierdził nie za dużo. Cóż. Ważne ze szew jest w porządku bo się bardzo balam:)
Najważniejsze że wszystko dobrze, a ty uspokojona
 
Przyznam że dzisiaj mi już trochę lepiej:) zapewne do srody:D w czwartekoplonie kolejna wizyta wiec e środę znowu będzie pełno stresu
 
Przyznam że dzisiaj mi już trochę lepiej:) zapewne do srody:D w czwartekoplonie kolejna wizyta wiec e środę znowu będzie pełno stresu

To super ze po wizycie wszystko ok :)
Najważniejsze ze szew trzyma :)
A powiedz mi mierzył ci szyjke ?
Ja tez mam kolejna wizytę w przyszły czwartek ) wiec bedziemy sie razem stresowac :)
 
Gawinka wczoraj miałam polowkowe tak ze o to sprawdzenie szwu to go poprosiłam i dlatego sprawdzil. Może za tydzień zmierzy choć z tego co pamiętam to po zalozeniu szwu w poprzedniej ciazy juz mi tej szyjki nie mierzyl sprawdzał tylko jak się szew miewa i tyle. Kiedyś od znajomej usłyszałam ze powinnam więcej chodzić kurcze jak to syty głodnego nie zrozumie pewnie sporo osób uważa że to nasze leżenie jest wymysłem przykre. Tez bym chciała biegać czuć się świetnie i nie bać każdej wizyty. Ale niestety padło na mnie i musze się z tym pogodzić
 
No nie leżymy sobie bo takie jest nasze widzimisie... jest to zalecenie lekarza i skoro on tak mówi to trzeba tak robic....
ja bym sobie nie wybaczyła gdyby cos sie stało przez to ze chodzę...
Ja juz marze o tym zeby posprzątać mieszkanie , zrobic normalnie obiad , zakupy tak zeby odciążyć meza a poza tym zrobic to wszystko po swojemu :)
Dobrze ze mała chodzi do przedszkola to tymbardziej moge stosować sie do zaleceń....
Ja mam porównanie z leżeniem i nie leżeniem.... juz o tym wcZesniej pisałam...
Poza tym to 23 tydzien... niby prowadzę juz taki tryb zycia 11 tygodni... jeszcze raz tyle i bedzie bezpiecznie :) dały rade :)
A kogo masz w brzuszku ? :) znasz
plec ?
 
reklama
Do góry