reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Suwaczek
9392fe7a8935be507c764039f175de34.jpg
fa0997581b5948bf07b343fe2d5f84c2.jpg
184aa44556987cb033183dd8fcfec43e.jpg
dae1abe0ace4eba5e473f0b4e3b936bf.jpg
39251a202ada17a4db3386c2bbdd22c9.jpg



Super instruktaż;)) sama zrobiłam sobie suwaczek;) dzięki!!

p19udqk324xkqow6.png
 
reklama
@k.d.30. a ty jak tam przed jutrem ? Spakowana ? Dobrze pamiętam że jutro rozwiązanie ?
W poniedzialek do szpitala[emoji6] strasznie sie boje chyba lepiej nie wiedzieć...lepiej jak porod zaskoczy a tak to caly czas o tym mysle szczegolnie ze w szpitalu w ktorym mam miec CC nie ma miejsc... pociesza mnie tylko to ze dostalam zaproszenie na usg 4d na sobote [emoji3] za free. Nie boje sie samej cesarki tylko pobytu w szpitalu...chcialabym przespac szpital i obudzic sie z corcia w domu [emoji4]


 
W poniedzialek do szpitala[emoji6] strasznie sie boje chyba lepiej nie wiedzieć...lepiej jak porod zaskoczy a tak to caly czas o tym mysle szczegolnie ze w szpitalu w ktorym mam miec CC nie ma miejsc... pociesza mnie tylko to ze dostalam zaproszenie na usg 4d na sobote [emoji3] za free. Nie boje sie samej cesarki tylko pobytu w szpitalu...chcialabym przespac szpital i obudzic sie z corcia w domu [emoji4]


Kochana pomyśl sobie że już nie musisz martwić się o każdy dzień,czy donosisz!! Teraz jesteś na finiszu wiadomo strach jest ale z nagroda będziesz tulić swoje maleństwo !!!trzymam kciuki i pisz nam ;)
 
Kochana pomyśl sobie że już nie musisz martwić się o każdy dzień,czy donosisz!! Teraz jesteś na finiszu wiadomo strach jest ale z nagroda będziesz tulić swoje maleństwo !!!trzymam kciuki i pisz nam ;)
Slowa otuchy sie przydadza[emoji4]ogolnie mam wrazenie ze pessar juz nie trzyma bo mam go pod palcami i moge palec do srodka wsadzic ale nie wypadl... dam znac w poniedzialek co tam [emoji846]


 
Dziewczyny a ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy pijecie kawę? Ja do tej pory nie piłam bo mnie odrzuciło na początku ciąży. Ale ostatnio coraz częściej mam ochotę. Tylko nie wiem czy jest sens. Bo niby kawa wypłukuje magnez a ten u nas na wagę złota więc nie wiem czy już lepiej sobie odmówić. Czy też może ta jedna kawa za dużo nie zmieni. :)
 
Na poczatku ciazy tez mnie odrzucilo od kawy a teraz pije 1 dziennie 1 lyzeczka rozpuszczalnej z.mlekiem...taka kawa nie kawa...ale jakos tak mi lepiej ze sie kawy napilam[emoji23]


 
Dziewczyny a ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy pijecie kawę? Ja do tej pory nie piłam bo mnie odrzuciło na początku ciąży. Ale ostatnio coraz częściej mam ochotę. Tylko nie wiem czy jest sens. Bo niby kawa wypłukuje magnez a ten u nas na wagę złota więc nie wiem czy już lepiej sobie odmówić. Czy też może ta jedna kawa za dużo nie zmieni. :)
Ja też pije kawę,jedna dziennie,czasem bardzo rzadko zdarza się 2 kawy. Cała ciążę piłam. Tak naprawdę to kawa ma tyle kofeina co czarna herbata więc pewnie dużo dziewczyn spożywa kofeine.

p19udqk324xkqow6.png
 
reklama
Ja nie pije, zresztą przed ciąża rzadko piłam, ale 4 lata temu codziennie z samego rana obowiazkowo musialam sie napic
 
Do góry