reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

a juz widze na suwaczku ze 34 tydz, to super tydzien, jeszcze 2 tyg i bedzie extra:) dasz rade, a ty masz skurcze? dostałaś zastrzyki na pluca?
 
reklama
No ale masz juz 33 tc? To przeciez ma prawo juz powiekszac sie rozwarcie-zwlaszcza ze to druga ciaza? Nie dał Ci skierowania do szpitala na wyciszenie skurczy czy magnez, wiec chyba ok? Dalej odpoczywac i obserwowac? Kiedy nastepna wizyta?
W poniedziałek ;/ i już się boje ;( lekarz cały czas twierdzi żeby wytrzymać do 34 to będzie dobrze ,ale mnie wydaje się tak mało oby chociaż do 36 tak jak synka urodziłam
 
W poniedziałek ;/ i już się boje ;( lekarz cały czas twierdzi żeby wytrzymać do 34 to będzie dobrze ,ale mnie wydaje się tak mało oby chociaż do 36 tak jak synka urodziłam
Spokojnie. To już ma prawo się organizm przygotowywać. Ja w pierwszej ciąży od 33 tc chodziłam z rozwarciem na palec i odnosiła do 37+5. Na pewno będzie wszystko dobrze!!
 
Ostatnia edycja:
Nie, właśnie ostatnio pytałam bo kiedyś mi wspominał to teraz stwierdził że muszę wytrzymać i obędzie się bez sterydów ;/
to znaczy ze jest w miare ok i uwaza ze donosisz, mi dzis dwoch lekarzy ma przyjeciu powiedzialo ze sterydy koniecznie, bo dobrze to nie wygląda. Jakby mieli nadzieje ze donosze to tez pewnie by mi nie dali. Bedzie dobrze, oszczedzaj sie, a jak cos to jedz na IP.
 
to znaczy ze jest w miare ok i uwaza ze donosisz, mi dzis dwoch lekarzy ma przyjeciu powiedzialo ze sterydy koniecznie, bo dobrze to nie wygląda. Jakby mieli nadzieje ze donosze to tez pewnie by mi nie dali. Bedzie dobrze, oszczedzaj sie, a jak cos to jedz na IP.
To zależy od szpitala i lekarza moim zdaniem. Zależy jak trafisz. Mi też podawali sterydy to było w 27 tyg.
 
reklama
Do góry