reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jestem z Wami Dziewczyny którym się skrocily szyjki i nie tylko! Musi być dobrze! Chociaż mój luz gdzieś zniknął... boję się wizyty w środę, bo ostatnio trochę "poszalalam", a prawda taka, że z synem w ciąży z szyjka 22 mm już do szpitala mnie wzięli...A teraz szyjka 24-28 mm w ciagu 8 tyg... w środę będzie 28+5 więc szwu ani pessara zakładać nie będą... no nic, zobaczymy.
 
Jestem z Wami Dziewczyny którym się skrocily szyjki i nie tylko! Musi być dobrze! Chociaż mój luz gdzieś zniknął... boję się wizyty w środę, bo ostatnio trochę "poszalalam", a prawda taka, że z synem w ciąży z szyjka 22 mm już do szpitala mnie wzięli...A teraz szyjka 24-28 mm w ciagu 8 tyg... w środę będzie 28+5 więc szwu ani pessara zakładać nie będą... no nic, zobaczymy.
Też mam wizytę w środę i też się boję czy znowu się nie pogorszyło. Ja ostatnio na wizycie miałam 25 mm. Leżałam no ale nie cały czas, troche w domu, troche na ogrodzie, obiady gotowałam no i do szkoły rodzenia. I cały czas się stresuję czy czasem coś mi się tam nie pogarsza:(
 
Też mam wizytę w środę i też się boję czy znowu się nie pogorszyło. Ja ostatnio na wizycie miałam 25 mm. Leżałam no ale nie cały czas, troche w domu, troche na ogrodzie, obiady gotowałam no i do szkoły rodzenia. I cały czas się stresuję czy czasem coś mi się tam nie pogarsza:(
No to jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. Moja szyjka ostatnio miała 26 mm. Mąż z synem właśnie poszli do wesołego miasteczka...chciałam iść, ale rozsądek podpowiada żeby odpuścić...tym bardziej, że spojenie dziś mocno boli...
P.s. oglądacie ślub Harry'ego i Meghan?:) chciałabym wyglądać w połogu jak Kate:D
 
Cześć Dziewczyny! Niestety u mnie nie dobrze z szyjka [emoji17] przez tydzień skróciła sie z 24 na 20mm.. dziś lekarz założył mi pessar a w poniedziałek kładę sie do szpitala.. 18 tydzień ciąży [emoji17] jestem załamana..
Będzie dobrze , najważniejsze że wykryte a teraz passar to będzie ładnie trzymać [emoji110]
 
Dziękuje dziewczyny! Jesteście wspaniałe! Dzięki Wam zaczynam juz myśleć pozytywnie i walczyć z czarnymi myślami..
Oczywiście pozytywne myślenie to podstawa. A są kobietki które bez szyjek z rozwarciem dotrwaly do terminów także skup się na tym żeby lezec lezec lezec i jeszcze raz lezec A na pewno wszystko się uda :)
 
reklama
No to jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji. Moja szyjka ostatnio miała 26 mm. Mąż z synem właśnie poszli do wesołego miasteczka...chciałam iść, ale rozsądek podpowiada żeby odpuścić...tym bardziej, że spojenie dziś mocno boli...
P.s. oglądacie ślub Harry'ego i Meghan?:) chciałabym wyglądać w połogu jak Kate:D
Ja oglądam. .. właściwie wszystkie dziewczyny u mnie na oddziale :) nawet Ktg nie podłączali w tym czasie ;)
Jak Cię boli to dobrze, że opuściłas, jeszcze wszystko nadrobisz , choć zapewne przykro do tego piękna pogoda.
 
Do góry