reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie nie ma takiej praktyki, aby kłaść do szpitala po diagnozie cc. Od poznania wyniku krzywej jestem na diecie.
Chodzę do diabetologa i ginekolog dodatkowo monitoruje przebieg ciąży przy cc.
 
reklama
U mnie nie ma takiej praktyki, aby kłaść do szpitala po diagnozie cc. Od poznania wyniku krzywej jestem na diecie.
Chodzę do diabetologa i ginekolog dodatkowo monitoruje przebieg ciąży przy cc.
No i super, a mnie do szpitala wysyłają, mam glukometr, sama mierze i sprawdzam, nie wiem po co mam tam iść... Po ostatniej wizycie w szpitalu miałam o 2mm krótszą szyjkę- więcej chodziłam, schylałam się, kucałam, już widzę moją szyjke po tych 4 dniach! Wrr:crazy:
 
Tez bym była nie zadowolona z pobytu w szpitalu. Teraz planuje dopiero na sam poród i mam nadzieję, że się uda ;)
 
Hej. Śpieszę wam z nowina. W 38 t.6d. Urodziłam coreczke Laure 2850 gram. Pessar zdjety w 37t.2d. Musieli podłączyć oksytocyne bo po tych rozkurczowych lekach skurcze byly slabe. Ale po noej dostałam takich, ze mala przyszla szybko na swiat

Gratulacje! A kiedy zakładano Ci pessar i jak wtedy Twoja szyjka wyglądała ?
 
Hej. Śpieszę wam z nowina. W 38 t.6d. Urodziłam coreczke Laure 2850 gram. Pessar zdjety w 37t.2d. Musieli podłączyć oksytocyne bo po tych rozkurczowych lekach skurcze byly slabe. Ale po noej dostałam takich, ze mala przyszla szybko na swiat
Emilka wielkie Gratulacje !!!! Zdrówka życzę dla malutkiej i mamy jednak waga bardzo ładna :)
 
reklama
Cześć dziewczyny ja jestem dzisiaj trochę załamana wylądowałam w szpitalu z ciagnieciami brzucha taki jak na miesiaczkę. Okazało się że szyjka miękka ale od założenia pessara się nie skróciła, lekarze mówią że jest bardzo słaba. Dostałam pierwsza porcję sterydow na rozwój płucek i zastrzyk rozkurczowy.
 
Do góry