reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A jeszcze mam pytanie bo lekarzy zaniepokoilo że synek jest malutki 1600g jestem w 32+2 tyg ciąży. Ile wasze pociechy wazyly w podobnym okresie?
 
reklama
A jeszcze mam pytanie bo lekarzy zaniepokoilo że synek jest malutki 1600g jestem w 32+2 tyg ciąży. Ile wasze pociechy wazyly w podobnym okresie?
Moja córcia teraz w 26+5 dążyła 1075 g. Ale zajrzałam w kartę ciąży jak byłam z synem i w 32+5 wazyl 2400 g...ale on byl z kolei wysoko w siatce.
Kurczę też dziś cały dzień mam bóle jak na miesiączka... ale denerwuje się wyjazdem męża i na to zwalalam.. po nospie trochę lepiej też..
 
Ostatnia edycja:
Moja córcia teraz w 26+5 dążyła 1075 g. Ale zajrzałam w kartę ciąży jak byłam z synem i w 32+5 dążyła 2400 g...
Kurczę też dziś cały dzień mam bóle jak na miesiączka... ale denerwuje się wyjazdem męża i na to zwalalam.. po nospie trochę lepiej też..
Oo to ładna waga ja właśnie dokładnie pamiętam ale wydaje mi się że w 1 ciazy w 30 tyg moja corcia wazyla 1kg a urofzila sie w 36+5tyg z waga 3100
 
No to przybrała w ciagu miesiąca 600 gram także super przyrost jak dla mnie , ale lekarzem nie jestem :) trzeba też pamiętać że nawet do pół kg waga dziecka może się roznic w rzeczywistosci bo to wkoncu mierzą tylko maszyny wystarczy że dzidzia sie poruszy i już inaczej wyjdzie :) albo taka poprostu uroda Twojego dzieciątka i będzie kruszynka :) niektóre dzieci rodząc się niemaja nawet 3 kg najważniejsze że rośnie:) główka do góry. A KTG robili? Skurczy nie ma ? No i najważniejsze że passar trzyma :)
 
Moja córcia teraz w 26+5 dążyła 1075 g. Ale zajrzałam w kartę ciąży jak byłam z synem i w 32+5 dążyła 2400 g...
Kurczę też dziś cały dzień mam bóle jak na miesiączka... ale denerwuje się wyjazdem męża i na to zwalalam.. po nospie trochę lepiej też..

Moja córcia teraz w 26+5 dążyła 1075 g. Ale zajrzałam w kartę ciąży jak byłam z synem i w 32+5 dążyła 2400 g...
Kurczę też dziś cały dzień mam bóle jak na miesiączka... ale denerwuje się wyjazdem męża i na to zwalalam.. po nospie trochę lepiej też..
Ja mam dziś 35+5 i zaczynam się zastanawiać czy coś się nie zaczyna. Nie mam co prawda boli jak na miesiączkę ale mam często twardy brzuch i bobas ciągle napiera na całe krocze... czuje jakby za chwilę miało mnie tam rozerwać do tego zapiera nóżkami o zebra.
 
reklama
Dziś pisała Dorotea że jest w 33 tygodniu i maluszek ma 1690 , ale jest ok także myślę że lekarze przesadzaja bo Dorotea ma na prawdę konkretnego lekarza i gdyby było coś nie tak to na pewno by jej powiedział, zresztą dziś 1600 A za 2 dni może mieć 1800 dzieci bardzo skokowo rosną:)
 
Do góry