reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej we wtorek rano o 3:30 dostałam delikatnych skurczy ,zrobiłam pranie i obudziłam męża po godzinie 04 pojechaliśmy do szpitala ,na izbie już 7 cm poród ekspres godzina 5;25 ,3570g ,56 cm 39+6 tc
Życzę każdej takiego porodu bóle straszne ale czas krótki ;)4 parte ,kazały mi nie orzeczono bo nie zdarza przyszykować wszystkiego , pierwszy poród na oxy i trzy dni także mam porównanie !
@Supermami gratulacje i zdrówka
DIewcsyDzi trzymam za was kciuki !!!!
Super!!! Gratulacje!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny! Mnie oprócz problemu szyjkowego dopadła chyba cukrzyca ciążowa..
Wczoraj zrobiłam test obciążenia glukoza 75. Moje wyniki to :
Na czczo 79 ( norma 70-99)
Po 1 h - 165
Po 2 h - 162
Jestem przerażona.. [emoji17] rozumiem ze bez diety sie nie obejdzie.. czy te wyniki są bardzo złe ? Leżę od założenia szwa juz 6 tygodni czy nasze leżenie ma wpływ na tolerancje glukozy ? Dodam ze nie mam żadnych objawów cukrzycy a na czczo zawsze glukoza 72-79.. pojutrze zaczynam 25 tydzień ciąży..

U mnie też było przekroczenie po 2h, dokładnie 163. W 24 tc diagnoza CC. Wystarczyła dieta, bez insuliny. Teraz po porodzie cukry u mnie i u synka w normie.

W poniedziałek urodziła się Alicja 4.000 kg 54 cm. Makrosomia 10%
Cięcie cesarskie niestety.
Warto czekać, leżeć i być cierpliwym

Gratulacje :)
 
U mnie też było przekroczenie po 2h, dokładnie 163. W 24 tc diagnoza CC. Wystarczyła dieta, bez insuliny. Teraz po porodzie cukry u mnie i u synka w normie.



Ojej...[emoji17] czy ta diagnoza CC to była tylko ze względu na cukrzyce ciążową ? Czy Twój dzieciaczek w ciąży rozwijał szybciej niż przeciętnie? W którym tygodniu miałaś CC ?
 
Dziewczyny czasami pisałyście o jakimś kłuciu w kroczu. Ja mam dziś takie uczucie jakby tam w środku ktoś mnie czasami kłuł igłą... czyli nie takie tępe kłucie. Jak to u Was było? Możecie coś podpowiedzieć bo wizytę mam dopiero w poniedziałek:(
 
Dziewczyny czasami pisałyście o jakimś kłuciu w kroczu. Ja mam dziś takie uczucie jakby tam w środku ktoś mnie czasami kłuł igłą... czyli nie takie tępe kłucie. Jak to u Was było? Możecie coś podpowiedzieć bo wizytę mam dopiero w poniedziałek:(
U mnie też występują te kłucia w pochwie, tak jakby ktoś normalnie mi szpilke tam wbijał. Zgłaszałam to swojej lekarce, powiedziała,że dziecko rośnie i te kłucia mogą występować bo dziecko uciska na szyjkę.
 
Dziewczyny czasami pisałyście o jakimś kłuciu w kroczu. Ja mam dziś takie uczucie jakby tam w środku ktoś mnie czasami kłuł igłą... czyli nie takie tępe kłucie. Jak to u Was było? Możecie coś podpowiedzieć bo wizytę mam dopiero w poniedziałek:(

Też miałam takie uczucie. Podobno wynik tego, że dziecko naciska na szyjke oraz pracy więzadeł trzymający macice. Chociaż to drugie dla mnie bardziej pasuje do bólu po bokach, bardziej tak w pachwinach ...
 
reklama
Do góry