reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja też po wizycie. Malutką waży 2500 g,a dziś 34+5 Z USG ,z OM 34+0. Szyjka od 2 tygodni, mimo mych szaleństw, bo dwa razy sprzatalam odkurzacze, pranie, prasowanie, bez zmian, około 19 mm:) Ale zamknieta, z synem na tym etapie była krótsza i rozwarta:) jestem dobrej mysli:):):)
Super !❤️ Waga bardzo ładna, szyjka grzecznie się trzyma :) same pozytywne informacje :) cieszę się bardzo :*
 
reklama
A czytałaś w necie o czym takim jak dodatkowy gruczoł mleczny w ciąży?
Jeśli chodzi Ci o gruczoły montgomery'ego, to nie występują one pod pachami, a na otoczce brodawki sutkowej. To nie to.
Dziewczyny pomocy. Jestem zrozpaczona wyskakują mi bolące guzki pod pachami. Do wizyty ginekologa jeszcze 1,5 tygodnia. Chyba zbzikuje ze strachu.
Stawiała bym na powiększone węzły chłonne, albo... Wrastające włoski. Pokaż lekarzowi, ale nie panikuj :) produkcja siary ruszyła już pełną parą, możliwe, że wdał się lekki stan zapalny.
 
Jeśli chodzi Ci o gruczoły montgomery'ego, to nie występują one pod pachami, a na otoczce brodawki sutkowej. To nie to.Stawiała bym na powiększone węzły chłonne, albo... Wrastające włoski. Pokaż lekarzowi, ale nie panikuj :) produkcja siary ruszyła już pełną parą, możliwe, że wdał się lekki stan zapalny.

Wrzucam cytat:
Czas oczekiwania na dziecko jest jednocześnie czasem intensywnych zmian, które zachodzą w organizmie matki. Niekiedy, zwłaszcza podczas pierwszej ciąży, u niektórych kobiet ujawnia się tzw. dodatkowy gruczoł mleczny, który przyjmuje postać guzka pod pachą. Nie jest on objawem nowotworu i nie jest groźny, ale mimo to wymaga konsultacji lekarskiej.
 
reklama
Wrzucam cytat:
Czas oczekiwania na dziecko jest jednocześnie czasem intensywnych zmian, które zachodzą w organizmie matki. Niekiedy, zwłaszcza podczas pierwszej ciąży, u niektórych kobiet ujawnia się tzw. dodatkowy gruczoł mleczny, który przyjmuje postać guzka pod pachą. Nie jest on objawem nowotworu i nie jest groźny, ale mimo to wymaga konsultacji lekarskiej.
Z tym, że dodatkowy gruczoł piersiowy raczej nie powinien być bolesny i raczej nie w liczbie mnogiej. Ale w sumie nie widząc nic nie wymyślimy, konsultacja z lekarzem wskazana.
W każdym razie, raczej nie ma powodów do paniki :)
 
Do góry