reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mnie też wczoraj plecy bolały i sie martwilam. Ale ja mam czasem bóle nerek i jak pochodzę bez kapci po kuchni, albo przewieję plecy to boli mnie tam - nisko na plecach. Więc wytłumaczyłam sobie że to nerki, mąż mnie wymasował zapatuliłam się i było super. Nic nie boli. Poza tym jak posiedzę za długo przy komputerze to też boli. Więc chyba nie można przesadzać - nie każdy ból pleców jest TYM BÓLEM PLECÓW.
Trzymajcie sie.
DAMY RADĘ!
:lol:

a
 
reklama
Dziewczyny, te bóle pleców o których pisałam wczesniej są bardzo specyficzne często połączone z bólem brzucha - to jest taki ciągnący się rytmiczny ból coś w deseń bólu okresowego- sama taki miałam przy pierwszej nieudanej ciąży- ale plecy mogą boleć równiez dla tego, że zmienia się wasz organizm i to hormony troszczą się o rozluźnienie kręgów stawowych- poza tym brzuszki rosną do czego wasz oraganizm nie jest przyzwyczajony- siedzenie przy kompie:) też ma wpły w kręgosłup- tak czy siak ginex jest konieczny- bo niczego nie mozna bagatelizować :lol:
 
Asiołku dzięki, że zapytasz o mnie!!!
Te moje bóle są takie jakby kości mi się rozszerzały i nie mają związku z siedzeniem przy komputerze, to inny rodzaj bólu. Ale może to faktycznie od hormonków i to stawy się rozluźniają. Ja do gina idę za tydzień.
 
Agnieszko pytałam o bole krzyża i sa noramlnym zjawiskiem... tak samo pobolewanie, które ja odczuwałam :-)
Widziałam fikającą koziołki dzidzię- :-) zdrowiutką :-)
nawet po długim celibacie możemy się sexić :p
 
Asiołku mam jeszcze pytanko. Czy USG miałaś dopochwowe czy już przez brzuszek. Pytam, bo ja jeszcze nie miałam USG, a do lekarza idę w następnym tygodniu.
 
reklama
Do góry