reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Czasem siadaja mi nerwy ale wiem że M bardzo się stara. Nauczyl sie gotowac na święta upiecze ciasta więc jestem z niego dumna. Tyle ze moj M nie pracuje bo jest na l4.
Posprzątam generalnie po porodzie :)
 
reklama
@Zzzzzz to jestes w super sytuacji masz towarzystwo. Moj Maz potragi gotowac lepiej niz ja jest w tym mistrzem ale po pracy ciezko mi ogarnac takie rzeczy jak ja robilam. Posprząta ale sa takie zajecia o ktorych nie pomyśli i brak mu tez czasu i sil. Z reszta tez lubie jak ze man sie polozy i mnie troche potuli wiec czasamu sama go dociagam od obowiązków ale po tylku msc juz widac niektore nieodciagniecia. Brudne w srodku szuflady w kuchni ciuchy poupychane itp rzeczy.
 
Laski najważniejsze, że są przy nas i są kochani, radzą sobie jak potrafia, co my byśmy bez nich zrobiły? Nasz dom też odbiega od tego jak zawsze było, jestem pedantką i też nie mogę się doczekać aż wszystko zrobię po swojemu. No ale narazie trzeba wspierać i chwalić naszych panów i zaciskać ząbki czasami;-)
 
Sen z lekarzem rodzinnym wygrywa:-D
My mamy celibat od początku czerwca i też jest ciekawie;-)
Trzymam mocno kciuki za Serduszka, muszą być:-*

To taj jak my. Od początku czareca [emoji846] pocieszam się, ze czas najbardziej sprzyjający na sex w ciąży już powoli za mną i do końca bliżej niż dalej [emoji846] wszystko da sue wytrzymac dla malucha [emoji846][emoji7]
 
A ja po wczorajszej wizycie: pieknie bijace dwa serduszka, ciąża dwuowodniowa, dwukosmowkowa czyli.kazdy z blizniakow zyje sobie swoim zyciem i nie zagrazaja sobie nawzajem ;)
No i podwójny stres jest, czy szyjka to wytrzyma, ale musze byc dobrej mysli .
 
Dzieki dziewczyny :)
No nie wiem jak, pierwszy cykl staran, i od razu podwojny !
Lekarka uznala, ze to cud. Pewnie masz Franek nad nami czuwa.
Zreszta mowilam mezowi, ze to moja ostatnia ciaza i wiecej nie bedzie, a on chciał miec dwojke dzieci, na ziemi... no to ma za 1 razem. Wilk syty i owca cala [emoji14]
Oby teraz tylko przezyc.. chociaż do 35tc, potem juz jest z gorki.
 
reklama
Do góry