reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Od swojej ginki też usłyszałam że jest ok, ładnie się mieści w środkowym centylu, strony internetowe to potwierdzają, a potem na forach czytam, że mój to chyba chudziak jakiś, bo dzieci niejednej mają na tym etapie aż pół kilo więcej (2kg w 30. tygodniu przy moim 1,5). No i od razu nerwówka... Ale już mi przeszło. Albo dogoni albo będę miała mniej do wypchnięcia od nich ;)
Ja jestem drobna to syn też kolos nie będzie ale przykro słyszeć jak się przekrzykują,że ich dzieci na tym etapie to miały tyle a tyle oczywiście dużo więcej od mojego.No ale trza wrzucić na luz:)
 
reklama
Moze nie dodaly ze maja np cukrzyce i stąd ich dzieci sa wieksze. Nie ma co sluchac innych bab. Ja zawsze sluchalam lekarza i patrzylam na apce i zawsze mieścił sie idealnie z waga. Moka corka tez podobnie rosla i ur sie z waga 3450g czyli zaden grubasek.
 
Moze nie dodaly ze maja np cukrzyce i stąd ich dzieci sa wieksze. Nie ma co sluchac innych bab. Ja zawsze sluchalam lekarza i patrzylam na apce i zawsze mieścił sie idealnie z waga. Moka corka tez podobnie rosla i ur sie z waga 3450g czyli zaden grubasek.
Jestem z cukrzycą od 12 tygodnia mniej więcej, dietę średnio trzymam, bo gryzie się z innymi dolegliwościami, ale cukier w miarę ok. Też mnie to takie licytowanie bawi, przecież mają się zdrowo rozwijać, waga to drugorzędna sprawa. Ważne, że nie stoi w miejscu i mieści się w tabelkach.
 
Dziewczyny tak mnie ćmi brzuch jak na okres.Pół nocy ćmiło ale przeszło a teraz znowu.Wziełam no-spe ale na razie jeszcze trzyma.Przeczyściło mnie też z rana a nie pamiętam żebym miała biegunkę w ciąży.Mam nadzieję,że mały jeszcze się nie śpieszy.Dziś 32 plus 3 dni.
 
A mnie wkurza takie licytowanie i Ci najgorsze chwalenie się. Co to za różnica czy dziecko ma 3 kg czy 4 jak się rodzi. Najważniejsze ze się mieści w siatkach i jest zdrowe. Ja swoich chłopaków też porównuje z waszymi dziećmi ale nic poza Tym ;)
Najważniejsze że dzieciaki się dobrze rozwijają.
@Oczekujaca123 pomyśl że będzie coraz lepiej.
 
@Oczekujaca123 jak Cie boli to powiedz lekarzowi. Da kroplowke albo tabletkę.
@Katiuszka81 bol na okres tym bardziej regularny jest niebezpieczy.obserwuj a jak cos to jedz na ip. Możesz wziac relanium albo hydroxyzyne jak masz to tez pomaga.
 
@Oczekujaca123 jak Cie boli to powiedz lekarzowi. Da kroplowke albo tabletkę.
@Katiuszka81 bol na okres tym bardziej regularny jest niebezpieczy.obserwuj a jak cos to jedz na ip. Możesz wziac relanium albo hydroxyzyne jak masz to tez pomaga.
Kroplowke z paracetamolem juz Mialam teraz leci magnez
Czy was rez tak bolalo jakbyscie mialy okres i krwawilyscie?
 
reklama
Kroplowke z paracetamolem juz Mialam teraz leci magnez
Czy was rez tak bolalo jakbyscie mialy okres i krwawilyscie?

Jak miałam zakładany szew tydzień temu to tez po powrocie z sali miałam krwawienia brzuch bolał mnie falami a już na dole bolało cały dzień. To całkiem normalne objawy po założeniu szwu
 
Do góry