reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Aj no właśnie w Chorzowie nie chce, bo tam dtracilam ciąże. Chociaz w Chorzowie prawie kazdemu daja znieczulenie.
Zastanawiam się pomiędzy Świętochłowicami a Rudą. Chyba wybiore ta Rude. Tam mnie nikt nie zna wiec jak bede sie darla, przeklinala i wciagala gaz rozweselający na umor to nikt mnie nie osadzi.
@Zzzzzz wiem , e to ciezkie.. bo ja tam urodzilam Franka alr wiesz mi pobyty tam chyba pomogly przestac zle kojarzyc to miejsce. (A rodzilam w zabiegowym wiwc chcac nie chcac ciagle tam bywalam na badaniach teraz a w sali mialam te same lozko co w 1szy dzien jak przyjechałam z Frankiem.. potem.dopiero jak jiz bylo wiadomo ze nie ma szans to dostalam swoja sale...) ale... ty od razu pojdziesz na górę do rodzenia a jednak na porodach i podawaniu znieczulenia bez marudzenia sie znaja ;p no ale rozumiem :) mowisz ze w rudxie cie nie znaja ? To do trj pory jezdzilas do swietochlowic? Ja myslalam, ze to w Rudzie nazywaja Cie bumerang ;p
 
reklama
Zgładzona szyjka to znaczy ze jej juz nie ma. Pewnie tylko szew trzyma by nie bylo rozwarcia.

@Kleo83 ja tez mam podobnie. Czuje sie jakby po mnie tir przejechal. Ta cesarka to byla najgorsza ze wszytskich 3ech. Bol jest niemilosierny. Opuchlizna stop to byla jakas maskara to schodzi woda z organizmu. Musisz duzo pic i sikac. Po paru dniach bedzie lepiej. Karmienie to jedyna rzecz z ktorej jestem zadowolona. Lepiej zacxelisny niz z corka. Piersi sa pelne leci juz tluste mleczko maly pięknie ciagnie. Sutki bolą i pieka ale zaciskam zeby i do przodu. Maly w nocy spi po karmieniu w kołysce tylko chwile stad biorę go na dwoja klatke piersiowa i tak spimy po 3 godzinki po karmieniu. Oczywiscie ja bez ruchu ale przynajmniej w miare wyspana. W dzien maluch je i spi. Moge cos w domu porobic.
 
Zgładzona szyjka to znaczy ze jej juz nie ma. Pewnie tylko szew trzyma by nie bylo rozwarcia.

@Kleo83 ja tez mam podobnie. Czuje sie jakby po mnie tir przejechal. Ta cesarka to byla najgorsza ze wszytskich 3ech. Bol jest niemilosierny. Opuchlizna stop to byla jakas maskara to schodzi woda z organizmu. Musisz duzo pic i sikac. Po paru dniach bedzie lepiej. Karmienie to jedyna rzecz z ktorej jestem zadowolona. Lepiej zacxelisny niz z corka. Piersi sa pelne leci juz tluste mleczko maly pięknie ciagnie. Sutki bolą i pieka ale zaciskam zeby i do przodu. Maly w nocy spi po karmieniu w kołysce tylko chwile stad biorę go na dwoja klatke piersiowa i tak spimy po 3 godzinki po karmieniu. Oczywiscie ja bez ruchu ale przynajmniej w miare wyspana. W dzien maluch je i spi. Moge cos w domu porobic.
 
Chyba to,że już jej nie ma.Właśnie mam ktg i coś się tam pisze.Zrobili mi dzisiaj posiew.
Musisz byc silna i wierzyc ze bedzie dobrze. A te dupki czemu dopiero teraz robia posiew?? Juz bys mogla miec wynik. Niech dadza jakies antybiotyki w razie w . moze sie zatrzyma. Cos Ci podaja?
Tak szyjka zgladzona to znaczybze jej juz nie ma i bedzie robic sie rozwarcie.
 
Musisz byc silna i wierzyc ze bedzie dobrze. A te dupki czemu dopiero teraz robia posiew?? Juz bys mogla miec wynik. Niech dadza jakies antybiotyki w razie w . moze sie zatrzyma. Cos Ci podaja?
Tak szyjka zgladzona to znaczybze jej juz nie ma i bedzie robic sie rozwarcie.
Lekarz mówił,że właśnie szew tylko trzyma ale ujście zamknięte.Nie rozumiem tego,wczoraj szyjka miała 1,3 cm.Dostaje adalat i luteine.
 
Chyba to,że już jej nie ma.Właśnie mam ktg i coś się tam pisze.Zrobili mi dzisiaj posiew.
A ktory to tydzień kochana?

@Oczekujaca123 taak w Rudzie nazywaja mnie bumerangiem. Chodzi o to ze nikogo tam personalnie nie znam. A na Świonach to ordynatorem jest maz mojej gin i położne tez tam znam zza szpitala. Juz sama nie wiem, podejme decyzje jak wsiade do samochodu :p

@Kleo83 i @BaskaW nawet nie mowcie ze tak ciezko :O macie to na szczęście za sobą. A my tu biduliny czekamy na final.

@olamakota @Paula_12345 jak tam u Was??
 
A ktory to tydzień kochana?

@Oczekujaca123 taak w Rudzie nazywaja mnie bumerangiem. Chodzi o to ze nikogo tam personalnie nie znam. A na Świonach to ordynatorem jest maz mojej gin i położne tez tam znam zza szpitala. Juz sama nie wiem, podejme decyzje jak wsiade do samochodu :p

@Kleo83 i @BaskaW nawet nie mowcie ze tak ciezko :O macie to na szczęście za sobą. A my tu biduliny czekamy na final.

@olamakota @Paula_12345 jak tam u Was??
33 i 6 dni.Czekam na usg.Będzie robiła moja lekarka to wypytam ją co zamierzają ze mną robić.
 
reklama
Lekarz mówił,że właśnie szew tylko trzyma ale ujście zamknięte.Nie rozumiem tego,wczoraj szyjka miała 1,3 cm.Dostaje adalat i luteine.
Jest dobrze, u mnie jest identyczna sytuacja już od 12tyg. Doktor mów i, że najważniejsze, że szew trzyma i ujście jest zamknięte, bo żadne bakterie nie przedostaja się do dziecka. Więc jest dobrze, nie przejmuj się, lez grzecznie i wylezysz;)
 
Do góry