reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
U Nas Patryk sadzi baki jak najety. I tu chyba problem ze spaniem. Bo one go czesto wybudzaja. Ale na szczescie nie ma problemu z kolkami.
 
Dziewczyny wy już trochę doświadczone więc pytam, bliźniaczki mają katar a wiadomo nie wysmarkaja tego tylko to im głęboko zalega, nie mogą spać i płaczą, nie wiem już co zrobic może macie jakieś sposoby?
Kup aspirator do noska. Albo z canpola z gumową końcówką gdzie gile wyciągają ustami albo katarek z plastikową końcówką gdzie gile ciągnie odkurzacz z regulacją sily ssania. Najpierw zwilzasz lekko nos sola fizjologiczna a potem wysysasz. U mnie na poczatek sprawdził się ten z canpola.
 
Dziewczyny wy już trochę doświadczone więc pytam, bliźniaczki mają katar a wiadomo nie wysmarkaja tego tylko to im głęboko zalega, nie mogą spać i płaczą, nie wiem już co zrobic może macie jakieś sposoby?

Pewnie sporo przyszłych i obecnych rodziców boi się Katarka używac ale nam położna mówiła że śmiało można nawet dla noworodka bo fajnie odciąga.
 
Dziewczyny wielkie gratulacje, niech się maluszki pięknie chowają! :) <3
Ja dzisiaj wychodzę z 3 szpitala, dali kroplówkę, nospe i do domu. Szyjka 43 mm czyli bez zmian. Szkoda tylko ze brzuch tez bez zmian i stawia sie co pol godziny :/
 
Dziewczyny ja od wczoraj jakieś mam luźne i częste wypróżnienia i już schizuje :( 28 tydzień... oprócz tego nic mi nie dolega.
 
reklama
Do góry