reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Audia20

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Stosuj wodę morska, jak zapuscisz to połóż je na brzuszku, żeby wydzielina mogła swobodnie wyplynac, później możesz odciągnąć ja, polecam aplikator do miśka. Bardzo dobrze na katar u niemowlaków działa zapuszczanie mleka mamy po parę kropelek
Zapuszczenie mleka mamy? Gdzie? Do nosa?

reklama

Ika88

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Najważniejsze ze sterydy podane bo dziecko powinno bez większego problemu oddychać. Wagę też ma baardzo ładną bo ponad dwa kg to już spory maluch. Wiadomo ze to dużo za wcześnie na poród ale jakbyś wytrzymała tak do skonczonego 35 tc to będzie lux :)
U mnie dzisiaj skończony 36 tc ale też mam rozwarcie na dwa palce także tylko czekać na poród :)
U mnie w poniedziałek :) Tak niewiele brakuje do ciąży donoszonej, szok!

Moja ginka nigdy nie mówi mi ile mam wód, zawsze tylko słyszę, że są w normie. Raz poszłam do innej, w 26 lub 28tc i było afi11, więc teraz pewnie dużo mniej.

izaiv1985

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
O, widzę, ze sytuacja podobna jak u mnie. A powiedz proszę ile mały ważył jak się urodził i czy dostałaś jakoś przed porodem sterydy na rozwój płuc?
Mój mały był kolosem urodził się przez cc w 34+4 tv ż waga 3040 i 50cm;) niestety u mnie doszło do infekcji wewnatrzamacicznej, stąd wcześniejszy poród. Na tym etapie ciąży nie podają już sterydow na rozwój płuc. Mój mały pięknie sam oddychal, przelezal tylko tydzień na patologii noworodka, dawali mu antybiotyki że względu na infekcje. Ola nie martw się, masz już piękny tc , więc będzie wszystko ok.

Oczekujaca123

Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Mój mały był kolosem urodził się przez cc w 34+4 tv ż waga 3040 i 50cm;) niestety u mnie doszło do infekcji wewnatrzamacicznej, stąd wcześniejszy poród. Na tym etapie ciąży nie podają już sterydow na rozwój płuc. Mój mały pięknie sam oddychal, przelezal tylko tydzień na patologii noworodka, dawali mu antybiotyki że względu na infekcje. Ola nie martw się, masz już piękny tc , więc będzie wszystko ok.
Hmm chyba co szpital to opinia bo leżalam z 2 dziewczynami w 34 i 36tc i obie dostały sterydy

izaiv1985

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Jak ja leżałam to dziewczyna w 35tc tez dostała sterydy a poród miała zaplanowany na tydzień później
U mnie cesarka byla na cito, wiec i tak nie zdarzyliby podac, a dziecko w 34tc ma juz pluca rozwiniete na tyle zeby moglo samo oddychac. U nas na lubelszczyznie w tym tygoniu nie podaja sterydow

Naysan

Rozwiązania
0
Stwierdzili od czego ta infekcja?

reklama

Kleo83

Rozwiązania
0
Laski odkryłam Amerykę;-)
Mamy karmiące nie musza eliminowac produktow z diety. Dzieci nie maja kolek, zaparc od tego co my jemy. Można jesc fasolke i smazone potrawy, wzdecia to my będziemy miec a nie dzidzius.
Przesylam 2 linki do ciekawych artykulow:
Link do: Dieta mamy karmiącej piersią jedz co chcesz – obalamy mity
Link do: "Dieta" mamy w okresie karmienia piersią - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
Już widze miny rodzinki jak na obiedzie w niedzielę u tesciowej bede zajadac sie schaboszczakiem :-D

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019