reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Help. Teściowa przyjechała na ratunek mężowi i pomaga mu wszystko układać. Oczywiście do większości rzeczy ma jakieś "ale", jednak najbardziej zastanawia mnie teoria, że dziecię toleruje tylko jeden rodzaj smoczków, jak się przyzwyczai do jednej marki to innej nie tknie. Bo jej wnuk tak ma. Serio jest to reguła?
 
reklama
Help. Teściowa przyjechała na ratunek mężowi i pomaga mu wszystko układać. Oczywiście do większości rzeczy ma jakieś "ale", jednak najbardziej zastanawia mnie teoria, że dziecię toleruje tylko jeden rodzaj smoczków, jak się przyzwyczai do jednej marki to innej nie tknie. Bo jej wnuk tak ma. Serio jest to reguła?
Na bank są odstępstwa od reguły ale raczej tak właśnie jest. Przynajmniej wszystkie dzieci które znam tak mają.
 
Help. Teściowa przyjechała na ratunek mężowi i pomaga mu wszystko układać. Oczywiście do większości rzeczy ma jakieś "ale", jednak najbardziej zastanawia mnie teoria, że dziecię toleruje tylko jeden rodzaj smoczków, jak się przyzwyczai do jednej marki to innej nie tknie. Bo jej wnuk tak ma. Serio jest to reguła?

Gdzieś słyszałam taką teorię.
 
Help. Teściowa przyjechała na ratunek mężowi i pomaga mu wszystko układać. Oczywiście do większości rzeczy ma jakieś "ale", jednak najbardziej zastanawia mnie teoria, że dziecię toleruje tylko jeden rodzaj smoczków, jak się przyzwyczai do jednej marki to innej nie tknie. Bo jej wnuk tak ma. Serio jest to reguła?
Bardziej się przyzwyczajaja do rodzaju smoczka. Sa proste albo ścięte. Mój miał tylko proste z różnych firm.
 
Co tam u Was? U mnie skończony 36 tydzień, ostatnia tabletka luteiny wzięta rano, chociaż o jedno zło mniej :p Jutro mam wizytę już nie u mojej, ale u ginki ze szpitala, gdzie planuję rodzić. Bardzo boję się, że znajdzie na usg coś, co przez większość ciąży przeoczała poprzednia...
 
reklama
Co tam u Was? U mnie skończony 36 tydzień, ostatnia tabletka luteiny wzięta rano, chociaż o jedno zło mniej :p Jutro mam wizytę już nie u mojej, ale u ginki ze szpitala, gdzie planuję rodzić. Bardzo boję się, że znajdzie na usg coś, co przez większość ciąży przeoczała poprzednia...
Hej,u mnie dziś skończony 37 tydzień.W nocy chyba jakieś skurcze miałam,nie wiem czy mi się nie śniło.Ale chyba nie,bo rano czułam jakby mnie ktoś skopał po Bożenie i tyłku.Poza tym mam mega dużo takiej wydzieliny jak przy dniach płodnych,takiej przezroczystej.Luteiny już dawno nie biorę,nic mnie nie swędzi normalnie czuję cały czas mokro w gaciach.Mały strasznie naciska na dół i tak mnie nerwy jakieś biorą dziś.Córka pociąga nosem a mnie to do szału doprowadza.Na pewno na usg wszystko gra i buczy:)
 
Do góry