reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nie? To jak torował sobie drogę do środka? ;D
@Audia20 może się okazać, że będzie cesarka, więc poród znośny, ale po tym tygodnie radości... W sumie nic nowego, całą ciążę coś mi dokucza, teraz wyję z bólu, bo mam mix boleści pęcherzowych i spojenia łonowego :p

Ręcznie sobie drogę torował :p serio. Z ręką na sercu mi to wcisnął po prostu i docisnął i tyle.
 
reklama
Ręcznie sobie drogę torował :p serio. Z ręką na sercu mi to wcisnął po prostu i docisnął i tyle.
Woow zazdroszczę, u mnie 2 wielkie metalowe wzierniki (a zazwyczaj używa małych plastikowych, ledwo odczuwalnych), które potem trzymała położna, żeby ginka mogła spokojnie sobie go mocować. Najdłuższe 3 minuty w życiu. Mąż siedział za parawanem, prawie zemdlał jak słyszał moje wycie :p
 
Woow zazdroszczę, u mnie 2 wielkie metalowe wzierniki (a zazwyczaj używa małych plastikowych, ledwo odczuwalnych), które potem trzymała położna, żeby ginka mogła spokojnie sobie go mocować. Najdłuższe 3 minuty w życiu. Mąż siedział za parawanem, prawie zemdlał jak słyszał moje wycie :p

To naprawdę co dr to inne metody itd... współczuję przeżyć :(
 
Ola a ile miała szyjka po ściągnięciu ? Pamiętasz ? Booja mierzona palcami 1 cm i 1 cm rozwarcia ?
Nie podali mi wymiarów niestety. Rozwarcie było na pewno bo miałam już przed założeniem szwu. Jeśli chodzi o długość to też nie mogła być całkiem zgładzona bo do szwu był dołożony pessar a on musi się trzymać na szyjce. Jak przyjechałam do szpitala ze skurczami to rozwarcie było ok 5 cm:)
 
Trzeba pic miod z woda, herbata?
Bardziej radykalny sposób to 7-dniowa kuracja tabletkami z diosminą ( np. diosminex, dih) a z czopków lub maści : proktosedon lub hemorectal, proctoglyvenol. Musiałabyś tylko zapytać pediatrę jak to jest z karmieniem.
Są też takie wlewki z miodem Melilax aboca - przywracają komfort wypróżnień.
 
reklama
Nie podali mi wymiarów niestety. Rozwarcie było na pewno bo miałam już przed założeniem szwu. Jeśli chodzi o długość to też nie mogła być całkiem zgładzona bo do szwu był dołożony pessar a on musi się trzymać na szyjce. Jak przyjechałam do szpitala ze skurczami to rozwarcie było ok 5 cm:)
Ale wkladali Ci paluchy ? Ja czułam że jej jeden wszedł , na Hama wkładała i głęboko , przerabane uczucie , ale ma za sobą , też tak Ci dziwnie było " po" jakby avi dziecko miało wypasc ? To pewnie psycha , noi jak poród przebiegł ? Do tych 5 czułaś rozwieranie mocne ? Wiem że każda ma inaczej ale ja ugrzezlam w łóżku teraz hehe , bo jeszcze że 2 tyg bym chciała ją donosić , 23 dni do terminu jest póki co
 
Do góry