reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć, bo co lekarz to inna diagnoza. Pierwszy mówił, że nie wiadomo czy mały jest zainfekowany, ale antybiotyki podaje się profilaktycznie przy infekcji wewnatrzmacicznej, bo może na dziecko przejść, ale nie musi. Następny mówił, że mały ma infekcje, w jaki sposób to się objawia to nie powiedział. Przed wypisem Dawidek miał usg brzuszka i wtedy lekarz powiedział, że infekcja ładnie cofnela się. W tych szpitalach to normalnie jest jakiś sen wariata.
Czyli u Ciebie infekcja doprowadziła do skurczy i zaczął się poród, tak? A robili jakiś posiew, żeby zobaczyć, od czego to? Super, że z małym wszystko dobrze.
Ja dziś odebrałam wynik posiewu i czysty, nie mam pojęcia, skąd więc mam zielonkawą wydzielinę. Ale przestaję już w to wnikać. Poszłam niedawno do sklepu oddalonego o 5 min. i ledwo wróciłam do domu, musiałam robić przerwę co kilka kroków. Brzuch i plecy się rozszalały. W nocy też już się szykowałam na poród, bo bóle okresowe. Ale potem przeszło. Zaraz ktg i zobaczymy, co tam się dzieje.
 
reklama
@Naysan na bolące cyce, juz dwa razy miałam zapalenie, a wcześniej bardzo mi rana krocza doskwierała, teraz juz jest lepiej, brak snu, i jak nie umiem pomoc maluszkowi jak płacze, bo nie znam powodu :( ogolnie staram cieszyć się kazdym dniem z nim, bo wiem ze nigdy juz taki mały nie będzie, ale gdzieś w glebi duszy bym chciala aby byl wiekszy :p
 
@Audia20 grunt, że wszystko idzie ku lepszemu, cyce się uspokoją, z małym nauczycie się współpracować. Parę tygodni i będzie ok. Jak ja bym już chciała być rozpakowana.
 
Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?:)
Nie pisałam, bo....urodziłam w zeszły czwartek :) skurcze na ktg i decyzja profesora z Poznania - tniemy, bo może odkleic się łożysko. Był to 36+5. 3100 g i 53 cm. Mały dostał 8 pkt, bo miał problem z oddychaniem, był dobę na nrneonatologii. Pięknie sobie poradził i od niedzieli jesteśmy w domu. Jest śliczny :)
 
Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?:)
Nie pisałam, bo....urodziłam w zeszły czwartek :) skurcze na ktg i decyzja profesora z Poznania - tniemy, bo może odkleic się łożysko. Był to 36+5. 3100 g i 53 cm. Mały dostał 8 pkt, bo miał problem z oddychaniem, był dobę na nrneonatologii. Pięknie sobie poradził i od niedzieli jesteśmy w domu. Jest śliczny :)
Gratulacje, dużo zdrowia:*

Sent from my SM-G950F using Forum BabyBoom mobile app
 
Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?:)
Nie pisałam, bo....urodziłam w zeszły czwartek :) skurcze na ktg i decyzja profesora z Poznania - tniemy, bo może odkleic się łożysko. Był to 36+5. 3100 g i 53 cm. Mały dostał 8 pkt, bo miał problem z oddychaniem, był dobę na nrneonatologii. Pięknie sobie poradził i od niedzieli jesteśmy w domu. Jest śliczny :)
Ale ci się fajnie udało donosic!! :)
Serdeczne gratulacje i dużo zdrówka dla Was :)
 
reklama
Do góry