reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Fajnie Wam dziewczyny. U nas masakra w dzien ale wazne ze spimy w nocy. Z corka noce i dzien byly koszmarne przez pierwsze. 3 msce
 
O jacie, ja nie pamietam zebym spala wiecej niz trzy godziny ciągiem :(
Basia jak tak purta to moze sprobuj mu dac delicol, a ma strzelajace kupy?? W sensie takie glosne z baczkami? ;p

Dziewczyny a jak dlugo przy karmieniu bedzie wyciek mleka z drugiego cyca? Jestem tym wykonczona ;p jak nie mam stanika to wszystko mokre jakby z prania wyciagniete :/
 
@Audia20 polozna mówiła ze dobrze ze puszcza baki. Nie płacze przy tym. Czasami bak jest mokry. Daje mu priobiotyk. Ale kupię to. On jest na cukry?
A co.do laktacji pp.3.mscu powinna siw ustabilozowac. Jak dziecko je regularnie. Ja np nie ściągam w ogole stanika. W dzien chodze w sztywnym do karmienia plus wkladki a w nocy spie w cienkim plus wkladki.
 
@Audia20 polozna mówiła ze dobrze ze puszcza baki. Nie płacze przy tym. Czasami bak jest mokry. Daje mu priobiotyk. Ale kupię to. On jest na cukry?
A co.do laktacji pp.3.mscu powinna siw ustabilozowac. Jak dziecko je regularnie. Ja np nie ściągam w ogole stanika. W dzien chodze w sztywnym do karmienia plus wkladki a w nocy spie w cienkim plus wkladki.

Tak na cukry :)
O matko po 3 mc? ;( ja po 3 mc mam wesele, oby mi sukienka slubna nie przeciekła [emoji85][emoji85]
Mi w staniku sie zle karmi :/
 
Mamy to samo o 19 i 3 jest kryzys, ale to nie jest kolka, kolka to placz nie do uspokojenia przez 3 godziny non stop :)
Sprobuj bobotik dac, to jest na gazy wlasnie
Właśnie muszę zrobić rozeznanie w temacie, bo rozmawiałam wczoraj ż połóż na i ona mówił a, że to są kolki tylko u wcześniaków są takie bez płaczu. I sama już nie wiem co mam o tym myslec
 
O jacie, ja nie pamietam zebym spala wiecej niz trzy godziny ciągiem :(
Basia jak tak purta to moze sprobuj mu dac delicol, a ma strzelajace kupy?? W sensie takie glosne z baczkami? ;p

Dziewczyny a jak dlugo przy karmieniu bedzie wyciek mleka z drugiego cyca? Jestem tym wykonczona ;p jak nie mam stanika to wszystko mokre jakby z prania wyciagniete :/
Oj długo tak może lecieć :D ja zastoje albo nawaly pokarmu miałam chyba z pół roku zanim się unormowalo.
 
@Audia20 polozna mówiła ze dobrze ze puszcza baki. Nie płacze przy tym. Czasami bak jest mokry. Daje mu priobiotyk. Ale kupię to. On jest na cukry?
A co.do laktacji pp.3.mscu powinna siw ustabilozowac. Jak dziecko je regularnie. Ja np nie ściągam w ogole stanika. W dzien chodze w sztywnym do karmienia plus wkladki a w nocy spie w cienkim plus wkladki.
A układanie na brzuchu albo masaż?? Otulalas malego w końcu czy nie??
 
reklama
Dziewczyny, co wzięłyście do szpitala do przykrycia malucha podczas kangurowania i zawinięcia do spania? Rożek? Kocyk?

Miałyście do czynienia z tymi otulaczami? Mi właśnie przyszła paczka, cienkie to takie jak pielucha, na pewno do owinięcia do snu się nie nadaje o tej porze roku. Nie wiem, do czego mogłoby posłużyć.
Link do: Otulacze muślinowe bawełniane 85x110cm 2 szt. Pre-Washed | Motherhood
 
Do góry