reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja już po wizycie. Nadal leżing, niestety dr nie pozwolił na szkole rodzenia.
Niby wszystko dobrze ale waga 1618 g w 31 tygodniu to mało niby a 3 tygodnie temu było 1300 g to było sporo... Jak tu leżeć i jeść :(
Kolejna wizyta po Wielkanocy.
Wszyscy naokoło mówią ze dzieci rosną skokowo więc może i twoje tak teraz miało. Najważniejszy jest przyrost. Po Wielkanocy się dowiesz a to już niedługo :)
 
reklama
@Audia20 mam nadzieję, ze z małym już lepiej. Trzymajcie się tam w szpitalu.
@luigi89 przecież bardzo ładna waga - ponad 40 centyl. Mój, jak tyle miał, to skakałam z radości. Teraz znów trochę przystopował. Ja właśnie robię internetową szkołę rodzenia. Możesz też zażyczyć sobie odwiedzin położnej na NFZ nawet 2 razy w tygodniu do dnia porodu - ona Cię może przeprowadzić przez wszystkie nurtujące zagadnienia. Choć u mnie wyglądało to tak, że kilka tygodni jej zajęło, nim do mnie dotarła, ale może to wynika z tego, że mieszkam w dość ludnym miejscu i ma kupę pracy.
 
Jeszcze a propos wit D - poołożna mi doradziła, żeby kupić w kapsułkach, gdzie się otwiera kapsułkę i wsypuje dziecu do buzi. To faktycznie jest takie łatwe do podania?
 
@Naysan z tą wagą to się nie dogodzi widzę i gada że mam jeść i odpoczywać a co innego robię. Na słodkie to mam niewielkie parcie , coś tam zjem ale nie żeby codziennie. Moja położna ma ful pacjentek , widziałam też ile chodziło na zajęcia. Fajna babka i doświadczona w mojej pipidówie. Postara się mnie odwiedzić - tak napisała. Ciekawe ale myślę że nieprędko. Niech chociaż się pojawi to już będzie sukces.
 
@luigi89 wagą się nie przejmuj, mój przez większość ciąży był idealnie w środku i nagle 20 centyl... I też dobrze!
Ja już w szpitalu, na razie personel cudowny, oby się tak utrzymało ;D I tak jak koszmarnie bałam się, że znowu zemdleję przy kolejnej nieudanej próbie wyjęcia pessara, tak tutaj gin zrobił to w kilka sekund :o
 
@Ika88 to fajnie, że gładko poszło :) jednak jak chcą to potrafią ;) ostatnio odnośnie wagi to był "kawał baby" a teraz, że mało ale masz rację - nie będę się aż tak martwić. Trochę się zakupami wyprawki nastrajam pozytywnie :)
 
reklama
@luigi89 nie przejmuj się wagą bo różnie to bywa. U mnie w 30 tc 80 centyl lekarz powiedział, że dziecko będzie duże ponad 4 kg a córeczka urodziła się z wagą 2975 więc nic się nie potwierdziło;)
@Naysan bardzo łatwo się podaje wit. d z tych odkręcanych kapsułek, trzeba tylko mocno trzymać
@Audia20 życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla synka
 
Do góry