reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama

Anima2689

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ale to też zależy od tego czy macica się stawia- bo temu pessar nie zapobiega. Ja skurczy nie mam, więc mogę w miare normalnie funkcjonować- troche to za dużo powiedziane, bo działam na jakies 30%, jak czuję,że brzuch się spina, to leżę,nie ma się co wygłupiać.
Stawiac sie stAwia co jakis czas ale.nie sa to skurcze bo dwa razy sprawdzAne na ktg. Aczkokwiek mam.magnez i nospe i luteine. Zreszta myślę że mój doktor wie co robi skoro od.16 tyg brzuch mi twardnieje i jestem pod stala kontrolna :)

BaskaW

Rozwiązania
1
Taak dlatego ide leżeć jutro najpierw posiew czekać na wyniki jak wszystko ok da znać zeby zamawiać :p jak dbać o regularne wyprozmienia prZy zAparciach ehh chyba będę musiała zakupić czopki. A możesz więcej chodzić np po domu czy dalej plackiem leżeć? U Mnir bynajmniej każą leżeć :p
Ja bym nie zakladala paasera w tym tygodniu ciazy. Przeciez szyjka juz moze sie sie skracac. Ja w 1 ciazy w 34 tc juz mialam rozwarcie na 1 cm i donosilam ciaze do 40+5 tc. A malowalam mylam okna chodzilam na zakup itp.

Gannka

Rozwiązania
0
Taak dlatego ide leżeć jutro najpierw posiew czekać na wyniki jak wszystko ok da znać zeby zamawiać :p jak dbać o regularne wyprozmienia prZy zAparciach ehh chyba będę musiała zakupić czopki. A możesz więcej chodzić np po domu czy dalej plackiem leżeć? U Mnir bynajmniej każą leżeć :p
Polecam z rana śliwki suszone na zaparcia i kiwi. Ja co 2-3 dzień jem platki górskie lub jaglane i dodaje pokrojone kiwi i suszone śliwki jak narazie jest super :)

olaa90

Rozwiązania
0
Gratuluje :) ja bralam Duphaston do 32 tygodnia. Teraz jestem w 38 tygodniu. Dzisiaj pozbylam sie pessara ,nie szwu i czekam na poród :) ciesze sie , że donosilam moją Malutką :)
Ale jesteś już daleko!! Czujesz już coś co mogłoby wskazywać, ze poród się zbliża? Mi jak twardnienia i jakieś bóle okresowe dokuczały od 20tc tak teraz od 2-3 tyg dały spokój... jestem 35+6 i boje się jak fiks.

luigi89

Rozwiązania
0
Ale jesteś już daleko!! Czujesz już coś co mogłoby wskazywać, ze poród się zbliża? Mi jak twardnienia i jakieś bóle okresowe dokuczały od 20tc tak teraz od 2-3 tyg dały spokój... jestem 35+6 i boje się jak fiks.
Na KTG macica juz sie stawia , tylko to czuje ale nie boli. Boje sie tez jak to po tym leżeniu bedzie. Staram sie ruszać jak najwięcej. Wszyscy sa w pogotowiu gdyby sie zaczelo;) ja zawsze mialam dlugie cykle a termin na 30 maja wiec nie wiem czy tak urodze w terminie.

luigi89

Rozwiązania
0
Na KTG macica juz sie stawia , tylko to czuje ale nie boli. Boje sie tez jak to po tym leżeniu bedzie. Staram sie ruszać jak najwięcej. Wszyscy sa w pogotowiu gdyby sie zaczelo;) ja zawsze mialam dlugie cykle a termin na 30 maja wiec nie wiem czy tak urodze w terminie.
Ale nawet wcześniej trochę tez sie stawiała a tak to nie czuję, że mam rodzić.

Anima2689

Rozwiązania
0
Ja bym nie zakladala paasera w tym tygodniu ciazy. Przeciez szyjka juz moze sie sie skracac. Ja w 1 ciazy w 34 tc juz mialam rozwarcie na 1 cm i donosilam ciaze do 40+5 tc. A malowalam mylam okna chodzilam na zakup itp.
Lekarz a lekarZ. Jeden powiedział to samo ze.on by.nie zakladal.. jestem jyz 31tc+3d..po.weekendzie dopiero pessar wiec Bedzie juz 32 ... ponosze go ile? Miesiąc i trzeba będzie zdjąć :/

reklama

Anima2689

Rozwiązania
0
Polecam z rana śliwki suszone na zaparcia i kiwi. Ja co 2-3 dzień jem platki górskie lub jaglane i dodaje pokrojone kiwi i suszone śliwki jak narazie jest super :)
Jak.na razie jestem w.szpitalu to mam kiwi jogurty naturalne i jutro dostarcZa mi śliwki :D i.dziala :)

Do góry