reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama

Anima2689

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ale to też zależy od tego czy macica się stawia- bo temu pessar nie zapobiega. Ja skurczy nie mam, więc mogę w miare normalnie funkcjonować- troche to za dużo powiedziane, bo działam na jakies 30%, jak czuję,że brzuch się spina, to leżę,nie ma się co wygłupiać.
Stawiac sie stAwia co jakis czas ale.nie sa to skurcze bo dwa razy sprawdzAne na ktg. Aczkokwiek mam.magnez i nospe i luteine. Zreszta myślę że mój doktor wie co robi skoro od.16 tyg brzuch mi twardnieje i jestem pod stala kontrolna :)

BaskaW

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Taak dlatego ide leżeć jutro najpierw posiew czekać na wyniki jak wszystko ok da znać zeby zamawiać :p jak dbać o regularne wyprozmienia prZy zAparciach ehh chyba będę musiała zakupić czopki. A możesz więcej chodzić np po domu czy dalej plackiem leżeć? U Mnir bynajmniej każą leżeć :p
Ja bym nie zakladala paasera w tym tygodniu ciazy. Przeciez szyjka juz moze sie sie skracac. Ja w 1 ciazy w 34 tc juz mialam rozwarcie na 1 cm i donosilam ciaze do 40+5 tc. A malowalam mylam okna chodzilam na zakup itp.

Gannka

Rozwiązania
0
Taak dlatego ide leżeć jutro najpierw posiew czekać na wyniki jak wszystko ok da znać zeby zamawiać :p jak dbać o regularne wyprozmienia prZy zAparciach ehh chyba będę musiała zakupić czopki. A możesz więcej chodzić np po domu czy dalej plackiem leżeć? U Mnir bynajmniej każą leżeć :p
Polecam z rana śliwki suszone na zaparcia i kiwi. Ja co 2-3 dzień jem platki górskie lub jaglane i dodaje pokrojone kiwi i suszone śliwki jak narazie jest super :)

olaa90

Rozwiązania
0
Gratuluje :) ja bralam Duphaston do 32 tygodnia. Teraz jestem w 38 tygodniu. Dzisiaj pozbylam sie pessara ,nie szwu i czekam na poród :) ciesze sie , że donosilam moją Malutką :)
Ale jesteś już daleko!! Czujesz już coś co mogłoby wskazywać, ze poród się zbliża? Mi jak twardnienia i jakieś bóle okresowe dokuczały od 20tc tak teraz od 2-3 tyg dały spokój... jestem 35+6 i boje się jak fiks.

luigi89

Rozwiązania
0
Ale jesteś już daleko!! Czujesz już coś co mogłoby wskazywać, ze poród się zbliża? Mi jak twardnienia i jakieś bóle okresowe dokuczały od 20tc tak teraz od 2-3 tyg dały spokój... jestem 35+6 i boje się jak fiks.
Na KTG macica juz sie stawia , tylko to czuje ale nie boli. Boje sie tez jak to po tym leżeniu bedzie. Staram sie ruszać jak najwięcej. Wszyscy sa w pogotowiu gdyby sie zaczelo;) ja zawsze mialam dlugie cykle a termin na 30 maja wiec nie wiem czy tak urodze w terminie.

luigi89

Rozwiązania
0
Na KTG macica juz sie stawia , tylko to czuje ale nie boli. Boje sie tez jak to po tym leżeniu bedzie. Staram sie ruszać jak najwięcej. Wszyscy sa w pogotowiu gdyby sie zaczelo;) ja zawsze mialam dlugie cykle a termin na 30 maja wiec nie wiem czy tak urodze w terminie.
Ale nawet wcześniej trochę tez sie stawiała a tak to nie czuję, że mam rodzić.

Anima2689

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja bym nie zakladala paasera w tym tygodniu ciazy. Przeciez szyjka juz moze sie sie skracac. Ja w 1 ciazy w 34 tc juz mialam rozwarcie na 1 cm i donosilam ciaze do 40+5 tc. A malowalam mylam okna chodzilam na zakup itp.
Lekarz a lekarZ. Jeden powiedział to samo ze.on by.nie zakladal.. jestem jyz 31tc+3d..po.weekendzie dopiero pessar wiec Bedzie juz 32 ... ponosze go ile? Miesiąc i trzeba będzie zdjąć :/

Anima2689

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Polecam z rana śliwki suszone na zaparcia i kiwi. Ja co 2-3 dzień jem platki górskie lub jaglane i dodaje pokrojone kiwi i suszone śliwki jak narazie jest super :)
Jak.na razie jestem w.szpitalu to mam kiwi jogurty naturalne i jutro dostarcZa mi śliwki :D i.dziala :)

reklama

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Lekarz a lekarZ. Jeden powiedział to samo ze.on by.nie zakladal.. jestem jyz 31tc+3d..po.weekendzie dopiero pessar wiec Bedzie juz 32 ... ponosze go ile? Miesiąc i trzeba będzie zdjąć :/
W 36 TC raczej nikt Ci go nie zdejmie. Poza tym lepiej miesiąc z pessarem niż całe życie z wcześniakiem

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019