reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja dziś do domu. Szyjka kolo 4 cm. Szok :) ale się cieszę.
To piękna szyjka ! Oby tak do końca :)
Ja wczoraj zaszalałam i poszłam do fryzjera, od razu lepsze samopoczucie :) mam tylko nadzieje, ze sobie nie zaszkodziłam :/ w ogóle w tym tygodniu jestem jakoś bardziej aktywna, bardziej się oszczędzam niż leżę, jutro wizyta u gina, mam nadzieje, ze wszstko bedzie ok :)
 
Ja mam dziś wizytę, ciekawe, czy będzie mierzyć szyjke czy w ogóle nie. Porozmawiam z nim też kiedy planuje zdjąć pessar. No i co z tym rumieniem:(
 
A i ja u was zostanę na chwilę[emoji39] dzisiaj 27+4 jestem sierpówka[emoji3]...po wizycie u ginka okazało się że szyjka w 3 tygodnie skróciła się z 3,62 do 3 cm...luteinka, no-spa, leżenie itp...

W sumie mam powtórkę z rozrywki. Z 1 synem(9 lat)bylo identycznie. Szyjka w 31 tc miała 2,3 cm. Więc leżenie i szpital na patologi już zaliczyłam dawno[emoji23]

Kolejna wizyta za tydzień...jeśli szyjka się skróci w środę do szpitala ehh...najgorsze jednak to że w przyszłą niedzielę młody ma komunię[emoji23]
 
To dajcie dziewczynki znać jak po wizytach :) oby było bez zmian.
@Kara88 a to nie jets tak że po 30 się już do porodu skraca? Czy od kiedy to powinno prawidłowo nastąpić? :p
 
Ja tez dzis po wizycie i wg lekarza lepiej jest niz tydzień temu bo moja szyjka siedzi w pessarze. Tydzień temu byla wyzej i nie byla na tyle "opuchnieta" ? na tym t ponoć polega... Dlatego teraz nawet nic nie mierzył tylko mówił zebym jeszcze lezala do następnej kontroli za tydzień i wtedy dostanę zielone swiatlo na chodzenie :pmala wazy 2500 czyli 100 g okolo.przybrała a mamy 34 tydz.
Skurcze miewam cZęste ale to.nadal braxton. Nie powoduje to rozwarcia wiec głowę mam o tyle spokojna. :)
Ktoras tez ma problem z tymi skurczami? :/
Mnie czasem doprowadzają do stanu irytacji bo domyslam sie ze to przez to ze niedotleniam sie w ogóle... masakra... :(
 
reklama
Do góry