reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jujqa

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Myślę ze jak nie boli to RacZej normalne, przed ciąża po zjedzeniu tez robil sie ciężki zapewne :) zreszta brzuszek już sam w sobie jest ciężki plus jedzenie :)
Ja to się zastanawiam co na zaparcia bo mam okropne.. kilka dni nic.. we wtorek będzie 35 tydzień. Dzis jest w ogóle masakra przez To zaparcie. Brzuch sie stawia i kluje :/ ZjAdłam śliwki suszone na noc mimo tego ze nie powinnam ze,względu na cc.. ale idzie sie wykończyć.. ja dopiero mam ciężki brzuch:p ehh jak jutro nic się nie zmieni to chyba pojadę po czopki :o
ChybA ze ktoś ma jakiś inny pomysł na straszne zaparcia? Dodam ze mam pessar i boję się że sie zsuniee :o
Mi lekarz polecił lacrulosum syrop. Super pomagał

reklama

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Myślę ze jak nie boli to RacZej normalne, przed ciąża po zjedzeniu tez robil sie ciężki zapewne :) zreszta brzuszek już sam w sobie jest ciężki plus jedzenie :)
Ja to się zastanawiam co na zaparcia bo mam okropne.. kilka dni nic.. we wtorek będzie 35 tydzień. Dzis jest w ogóle masakra przez To zaparcie. Brzuch sie stawia i kluje :/ ZjAdłam śliwki suszone na noc mimo tego ze nie powinnam ze,względu na cc.. ale idzie sie wykończyć.. ja dopiero mam ciężki brzuch:p ehh jak jutro nic się nie zmieni to chyba pojadę po czopki :o
ChybA ze ktoś ma jakiś inny pomysł na straszne zaparcia? Dodam ze mam pessar i boję się że sie zsuniee :o
Lactulosum w syropie, naprawdę dobrze działa, ja się go balam, ale bardzo mi pomógł jak leżałam w szpitalu

Gannka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej. Mam pytanie, jutro będę miała badanie krzywej cukrowej i zastanawiam się czy mogę rano o 6 jak zawsze wziąć letrox na tarczyce, chyba nie powinno to w niczym przeszkadzać? :)

Ika88

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Hej. Mam pytanie, jutro będę miała badanie krzywej cukrowej i zastanawiam się czy mogę rano o 6 jak zawsze wziąć letrox na tarczyce, chyba nie powinno to w niczym przeszkadzać? :)
Mi kazali wziąć po, ale na grupach cukrzycowych zdania są podzielone :p

Kara88

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Mi endokrynolog mówiła, że nie brać przed badaniem krzywej i TSH... Bo zaburza wynik.

Anima2689

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny wczoraj byłam na kontroli. Pessar trzymam sie dalej,doktor mowil ze spełnił swoje zadanie (35tydz) ale jeszcze tydzidn sie oszczędzać. :D mam spakować torbę na wszelki wypadek. Mala wazy prawdopodobnie ok 3kg. Wg pomiarów 2750 ale doktor patrZąc na brzuch moj.mówił ze na pewno więcej i ze jest juz.ładnie donoszona. Pytałam o zdjęcie pessara kiedy to mam przyjść za 2tyg jak nic sie nie wydArzy a jesli zacZnę rodzic wcześniej ro wiadomo zdejma w szpitalu, albo dziecko samo wypchnie glowa.. dla mnie straszna wizja ale podobno to nic okropnego. Czy którąś miala podobnie ze nie zdazyl doktor wyjąć pessara ?:p bo akcja zaczela sie wcześniej ? :D

Gannka

Rozwiązania
0
@Ew_linka jak u Ciebie? Założyli Ci szew?

@Anima2689 piękny tydzień już :) na pewno spokojnie donosisz do zdjęcia na wizycie. Jakie macie imię dla małej? :)

reklama