reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Magdalenams @Ika88 A dużo Wam śpią? Mój skurczybyk nic już nie śpi w ciągu dnia, tylko nocą jakieś 8 godzin łącznie, nie więcej. Upały go jakoś specjalnie nie obeszły, ale też nie ważyłam dawno, to nie wiem, jak przybiera. Pucek jest.
W ogóle dziewczyny, co porodziły - przeniosłyście się na jakiś inny wątek forumowy na pogaduchy?
Ja nie siedzę na innych wątkach, dobrze mi tam gdzie znam, zresztą ciężko o czas na więcej ;p Mój wariat prawie nie śpi w dzień, godzina usypiania - 10 minut drzemki, w nocy jest nieźle, do tej pory spał od 22 do 3, dziś wyjątkowo do piątej i tylko dlatego, że go obudziłam. Urodził się długi i chudy i nic się w tej kwestii nie zmienia ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Ew_linka jak u Ciebie? Założyli Ci szew?

@Anima2689 piękny tydzień już :) na pewno spokojnie donosisz do zdjęcia na wizycie. Jakie macie imię dla małej? :)
Hej,
Wczoraj wyszłam ze szpitala, całe szczęście udało się założyć szew w ostatniej chwili bo szyjka miała 1 cm i bardzo duże rozwarcie... leżę i tylko do toalety wstaje, w piątek wizyta i kontrola szwu... oby było dobrze :)
 
Cześć dziewczyny, dołączam do Was. Dzisiaj mam 30+4 tydzień ciąży. Obecnie leżakuję w szpitalu od poniedziałku. Szyjka mi się skróciła do 7mm. Dodatkowo turbo skurcze przy przyjęciu do szpitala. Otrzymałam magnez (bez reakcji), a potem Tractocile w pompie infuzyjnej (zwany atosibanem) który zatrzymał skurcze. Może któraś z Was była lub jest w podobnej sytuacji? Zastanawiam się, czy jak się skończy podaż tego leku, to jakie są szanse, że skurcze się wyciszą na dłużej...
Atosiban miałam w pompie przez 3 doby podawany cały czas po założeniu szwu.. szyjka skrócona do 1 cm w 23 tc, po odstawieniu zostawili mi tylko magnez 4x2 i luteinę , skurcze ustąpiły
 
Hej,
Wczoraj wyszłam ze szpitala, całe szczęście udało się założyć szew w ostatniej chwili bo szyjka miała 1 cm i bardzo duże rozwarcie... leżę i tylko do toalety wstaje, w piątek wizyta i kontrola szwu... oby było dobrze :)
To dobrze że udało się założyć! Trzeba być dobrej myśli :)
 
A ja dzisiaj wylądowałam na IP ze skurczami....szyjka 2,2 cm....skurcze trwały 2,5 h a na 15 min przed wejściem na badanie się wszystko wyciszyło....na szczęście ktg w normie, młody też...ale szyjka miękka[emoji26] idę w piątek do swojego gina...kiepsko to widze[emoji2955][emoji23]
 
[GROUP=][/GROUP]
A ja dzisiaj wylądowałam na IP ze skurczami....szyjka 2,2 cm....skurcze trwały 2,5 h a na 15 min przed wejściem na badanie się wszystko wyciszyło....na szczęście ktg w normie, młody też...ale szyjka miękka[emoji26] idę w piątek do swojego gina...kiepsko to widze[emoji2955][emoji23]
A który to tydz? Tak samo miałam jak coś bolało albo brzuch się stAwiał.. w momencie przekroczenia ip ciszaaa :D chyba stress tak działa. Nic Ci nie zapisali? Magnez nospe?;>
 
[GROUP=][/GROUP]

A który to tydz? Tak samo miałam jak coś bolało albo brzuch się stAwiał.. w momencie przekroczenia ip ciszaaa :D chyba stress tak działa. Nic Ci nie zapisali? Magnez nospe?;>
30+0 nic nowego nie zapisała...a i tak już biorę luteine, nospe i aspragin ehh...idę do swojego w piątek i pewnie mnie do szpitala wyślę , bo już od jakiegoś czasu mi o tym mowi
 
30+0 nic nowego nie zapisała...a i tak już biorę luteine, nospe i aspragin ehh...idę do swojego w piątek i pewnie mnie do szpitala wyślę , bo już od jakiegoś czasu mi o tym mowi
Wiesz, lepiej poleżeć w szpitalu kilka dni, dostaniesz pare kroplówek, sterydy i wyjdziesz do domu :) kroplówka z magnezem na niektórych działa super
 
reklama
Do góry