reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A w którym jesteś tygodniu?
Nie jestem w ciazy. Pierwsza mialam cala lezaca. Teraz chcialam byc znow w ciazy. Poszlam do bardzo dobrego specjalisty aby id poczatku w razie w Się mną opiekował. On zmierzył szyjke I mowil ze w 13 14 tc założymy szew I leżenie, bo moja szyjka jest bardzo krótka 11-12 mm. Jak to usłyszałam przebwczalam cala noc ale dołożyliśmy plany o 2 dziecku, bo nie dała bym rady. I jak moje dziecko pyta dlaczego nie ma brata to mi sie serce kroi.
 
reklama
Nie jestem w ciazy. Pierwsza mialam cala lezaca. Teraz chcialam byc znow w ciazy. Poszlam do bardzo dobrego specjalisty aby id poczatku w razie w Się mną opiekował. On zmierzył szyjke I mowil ze w 13 14 tc założymy szew I leżenie, bo moja szyjka jest bardzo krótka 11-12 mm. Jak to usłyszałam przebwczalam cala noc ale dołożyliśmy plany o 2 dziecku, bo nie dała bym rady. I jak moje dziecko pyta dlaczego nie ma brata to mi sie serce kroi.

Kochana a ile syn/córka lat??
A ty??
Ja zwlekałam z zajściem w ciążę całe 9 lat.
Pierwsza ciąża też od 7ms zagrożona, bałam się powtórki, ale stwierdziłam że syn na tyle duży że da radę się sam już sobą zająć...nie myliłam się[emoji6]
Może pomysł w tych kategoriach?
 
Kochana a ile syn/córka lat??
A ty??
Ja zwlekałam z zajściem w ciążę całe 9 lat.
Pierwsza ciąża też od 7ms zagrożona, bałam się powtórki, ale stwierdziłam że syn na tyle duży że da radę się sam już sobą zająć...nie myliłam się[emoji6]
Może pomysł w tych kategoriach?
Synek ma 3 lata. Moja ciąża była zagrożona od 6 tc. I od wtedy było leżenie. Jak szłam do lekarza ostatnio to wydawało mi się że jestem gotowa ale jak mi mówił o tej szyjce, jej długości I że spróbuje ze szwem ale różnie to może być przy 12 mm to jednak moj mozg stwierdził, że nie jest gotowy na to wszytsko
 
Nie jestem w ciazy. Pierwsza mialam cala lezaca. Teraz chcialam byc znow w ciazy. Poszlam do bardzo dobrego specjalisty aby id poczatku w razie w Się mną opiekował. On zmierzył szyjke I mowil ze w 13 14 tc założymy szew I leżenie, bo moja szyjka jest bardzo krótka 11-12 mm. Jak to usłyszałam przebwczalam cala noc ale dołożyliśmy plany o 2 dziecku, bo nie dała bym rady. I jak moje dziecko pyta dlaczego nie ma brata to mi sie serce kroi.
O kurcze, to współczuje Ci z całego serca. Przeleżeć cała ciąże to musi być bardzo ciężko. Czy u Ciebie ta krótka szyjka wynika po prostu z jej budowy czy z innego powodu?
 
O kurcze, to współczuje Ci z całego serca. Przeleżeć cała ciąże to musi być bardzo ciężko. Czy u Ciebie ta krótka szyjka wynika po prostu z jej budowy czy z innego powodu?
Budowa. Nie miałam nigdy żadnego zabiegu ani nic takiego poprostu jestem w gronie tych szczęśliwców...
 
Dziewczyny mam pytanie, czy macie popakowane torby do szpitala? Mimo ze dziś mam 29.0 tc a lekarz kazał mi spakować torbę by sobie leżała to czuje jakaś blokadę przed tym ... a jak jest u Was??
 
Dziewczyny mam pytanie, czy macie popakowane torby do szpitala? Mimo ze dziś mam 29.0 tc a lekarz kazał mi spakować torbę by sobie leżała to czuje jakaś blokadę przed tym ... a jak jest u Was??
Muszę przyznać, że też miałam blokadę... Wszystko kupiłam przez internet, praniem i prasowaniem ubranek zajął się mąż. Wszystko czekało w kartonach, ubranka na półkach, ale torby spakowaliśmy po 34tc :-)
 
reklama
Torbę w tej ciąży spakowałam bardzo późno [emoji85] ale pranie i wyprawkę mam kompletna od dawna. W poprzednich ciążach torba czekała od 30tc w pogotowiu, teraz jakoś bardziej na luzie do tego podeszłam,ale na zasadzie- wszystko mam, wystarczy włożyć, nie chciałabym obarczać męża zakupem wszystkiego
 
Do góry