reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Zapomniałam wam napisać[emoji1787]
16.08.2019 o godzinie 18.00 przyszedł na świat Filip[emoji3059]
2720g 50 cm 10/10...
A szyjka menda nie chciał puscic od 4 cm i iść dalej....[emoji39]dopiero masaż szyjki na skurczach dał radę...ehh
IMG-20190816-WA0018.jpeg
 
reklama
Zapomniałam wam napisać[emoji1787]
16.08.2019 o godzinie 18.00 przyszedł na świat Filip[emoji3059]
2720g 50 cm 10/10...
A szyjka menda nie chciał puscic od 4 cm i iść dalej....[emoji39]dopiero masaż szyjki na skurczach dał radę...ehhZobacz załącznik 1011279
Gratuluję!!! Co za Słodziak! Kolejna z nas dała radę dotrzymać do bezpiecznej mety, to dodaje otuchy ;)
 
Cześć Dziewczyny! Jak się macie po weekendzie? Ja dzisiaj dobiłam 35+0 tc i mimo że to jeszcze nie termin porodu, to czuję już taki luuuuuzzzzz, mam nadzieję że jeszcze troszkę ta ciąża potrwa, ale jako że urodziłam już raz w 33tc to teraz już odczuwam ulgę, najgorsze stresy za mną ;)
 
U nas leniwy weekend a dzisiejszy dzień zaczęliśmy od wizyty u dentysty i ... odleciałam na fotelu 2 razyDobrze że pojechała ze mną tesciowa bo miałam jechać tylko z moimi dziećmi. Dentystka powiedziała że następna wizyta dopiero jak urodzę i to jeszcze w godzinach rannych żeby pielegniarka była w razie W W czwartek wizyta u prowadzącego i decyzja czy podajemy sterydy czy jednak nie. Małego czuję bardzo nisko chwilami mam wrażenie że zaraz mi wypadnie i mam jakieś takie dziwne uczucie że brzuch mi się zmniejszył nawet męża ostatnio pytałam czy dalej jest wysoko bo takie jakieś mam wrażenie że mały się zrobił.
 
reklama
Do góry