reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
A czy jest tu osoba w 38-39tc..? czy następna w kolejce do rozpakowania jestem ja? :o:laugh2: jeden stres odszedł to przyszedł stres związany z porodem..szczególnie, że to pierwsza ciąża :oops:
 
Ja to dzisiaj w nocy po scianach chodziłam pozycji nie mogłam sobie wcale znaleźć bo jak bym się nie położyła czy usiadła to brzuch był jak kamień w tamten wtorek lekarz mówił że wszystko ok w przyszły czwartek wizyta zobaczymy co tym razem usłyszę mam nadzieję że i u mnie szyjka trzyma.
A który tydzień u Ciebie. Mam podobnie. Cała noc do bani :(
 
Dziewczyny potrzebuje porady bo sama nie wiem już co robić. Jak chodzę strasznie mi się spina brzuch. Strasznie napiety jest w okolicy żołądka i pępka. Z szyjka póki co się nic nie dzieje. Dostałam w razie co luteine od swojej gin. 2xdziennie. Z tym że nie wiem czy powinnam czy nie :/ czy te napinanie (nie skurcze, bo te też czasem mam ale rzadko) jest normalne czy luteina jeśli nawet zapobiegawczo nie zaszkodzi? Nigdy nie miałam z takimi lekami doczynienia
 
reklama
Do góry