reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kurde nie znam się , ja dopiero 1 raz będę rodzić , mi położne mówiły żeby wziąć chłodny prysznic i zobaczyć czy ustaną , ale nie mówiły o plamieniu albo ja nie słuchałamm
 
ha ha ja mam 36 zaczęty , niby bym chciała już ,a z 2 strony potwornie się boję
Ja się w ciąży czuję jak inwalida tego nie mogę tamtego nie mogę yhhh... O tym że moich ulubionych domowo-ogrodowych rzeczy nie robiłam w tym roku nie wspomnę:sad: nie śpię po nocach, ogolenie się graniczy z cudem a przekrecenie na drugi bok przyprawia pot na czole mimo że przytylam 7 kg mam dosxc
 
Ja się w ciąży czuję jak inwalida tego nie mogę tamtego nie mogę yhhh... O tym że moich ulubionych domowo-ogrodowych rzeczy nie robiłam w tym roku nie wspomnę:sad: nie śpię po nocach, ogolenie się graniczy z cudem a przekrecenie na drugi bok przyprawia pot na czole mimo że przytylam 7 kg mam dosxc
Ha ha no mnie 3 trymestr też męczy ,noce maskara nie umiem spać z tą poduszką , przy każdym obróceniu się budzę ,a niestety wiercę się bardzo , ale narzekać nie mogę bo 1i 2 trymestr super ,bez objawów , ale ja za to przytyłam 17 kg
 
reklama
Uff... Pewnie tak, aż mi się emocje udzielają ;) Dzisiaj taki piękny dzień na poród, no przynajmniej w Krakowie jest piękne słońce :D
 
Do góry