reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jestem już na sali porodowej :D To faktycznie wody się sączyły. Przyjęli mnie z 4 cm rozwarcia, na razie skurcze delikatne, chodzę po sali i mam nadzieję że się szybko rozkręci ;)
OMG aż mnie ciarki przeszły Wow , trzymam kciuki za Was , niech będzie łatwo i mało boleśnie ;) daj znać jak będzie po , no to jesteś pierwsza ha ha
 
Ufff.... Dziewczyny jakiś ekspres, ok 15:00 odeszły mi zupełnie wody, gdzieś po 10 minutach pojawiły się prawdziwe skurcze, potem chwila szalonego parcia i o 15:30 mały był już na świecie!!! Chyba po ciąży bogatej w skurcze można się zahartować i te pierwsze skurcze jakoś nie bolą, no przynajmniej ja nie czułam niczego spektakularnego do 5cm, potem było szaleństwo, ale udało się bez nacięcia i pęknięcia. Życzę Wam takich szybkich porodów, to na prawdę rekompensuje ciążowe trudy! I całkiem duży jest jak na przełom 37/38 tc, ma 3620g i 55cm
 
Ufff.... Dziewczyny jakiś ekspres, ok 15:00 odeszły mi zupełnie wody, gdzieś po 10 minutach pojawiły się prawdziwe skurcze, potem chwila szalonego parcia i o 15:30 mały był już na świecie!!! Chyba po ciąży bogatej w skurcze można się zahartować i te pierwsze skurcze jakoś nie bolą, no przynajmniej ja nie czułam niczego spektakularnego do 5cm, potem było szaleństwo, ale udało się bez nacięcia i pęknięcia. Życzę Wam takich szybkich porodów, to na prawdę rekompensuje ciążowe trudy! I całkiem duży jest jak na przełom 37/38 tc, ma 3620g i 55cm
Ja Cię kręcę ,ale czad GRATULUJE !!!! no mega expres ,no duży duży moja na ost badaniu miała 3200 ,ale Ci fajnie :)
 
No tak, to nasze piąte dziecko, szlaki zatem przetarte haha :laugh2: Sama się zdziwiłam że taki spory, a jeszcze lekarka na IP straszyła że wg niej to będzie 3900g... Wiadomo jak to bywa z tymi błędami pomiaru na IP ;) Do tej pory rodziłam dzieci ciut poniżej 3kg

Dziękuję i teraz życzę Wam wszystkim powodzenia kiedy już przyjdzie ta upragniona chwila!!!
 
reklama
Do góry