reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam pare pytań myśle ze do dobrego wątku trafiłam mam pessar założony od 23 tc szyjka zaczela się skracać ja nawet nie wiedziałam dopiero na kontrolnej wizycie u mojej gin Pani doktor oznajmiła mi ze będzie trzeba jechac do szpitala wyszłam po tygodniu z pessarem no i leżę. Tyle co do ubikacji i ewentualnie jedzonko sobie zrobie ale obiady i tak gotuje tatuś a ja mam problem z ciagle twardym brzuchem a dziś to już szczyt skurczy chyba nie mam -pierwsza ciąża wiec nie wiem jak konkretnie maja wyglądać ale brzuch mnie od góry strasznie ciągnie i twardy jest a mały jak na złość szaleje w środku myślicie ze taki ciagle twardy brzuch nie zagraża jeżeli leżę ciagle? Czy wam się aż tak nie działo?
Kazdy przypadek inny. Ja mam twardy po przebudzeniu i mi pomaga rozchodzenie, zmiana pozycji. Ty nie lez plackiem non stop. Ruszaj sie po domu troche.

A ktory masz teraz tydzien? Tez 23?
 
reklama
Teraz 25 tc, trochę pochodzę czasem ale już nie wiem od czego to zależy lekarka powiedziała ze mam leżeć i powinno ustąpić wczoraj leżałam tyle samo co dziś i było o niebo lepiej a dziś jakiś dramat
 
Na wypisie ze szpitala napisali ze zamknięta na 4 cm natomiast jak u niej byłam zaraz przed szpitalem to mówiła ze zrobił się długi lej i zostało około 2,5 cm. Zastanawiam się czy dziś ten twardy brzuch to nie za sprawą mojego maluszka bo wczoraj był dużo spokojniejszy kopał ale nie tak mocno jak dziś wiec może to dlatego ‍♀️
 
Na wypisie ze szpitala napisali ze zamknięta na 4 cm natomiast jak u niej byłam zaraz przed szpitalem to mówiła ze zrobił się długi lej i zostało około 2,5 cm. Zastanawiam się czy dziś ten twardy brzuch to nie za sprawą mojego maluszka bo wczoraj był dużo spokojniejszy kopał ale nie tak mocno jak dziś wiec może to dlatego ‍♀️
Czasami tez.
 
Doprowadziłla bym meza do zawału siedzimy na kanapie oglądamy automaniaka a tu nagle młody tak mi nacisnal na szyjke nie dość że zawyłam z bólu (oj tak zawyłam konkretnie) to jeszcze az stanelam na rowne nogi a za chwilę mnie zgięłoi aż się ciemno przed oczami zrobiło. Chłop się wystraszył pyta czy już, masakra nie wiem co ten mały gnom tam wyczynia ale bolesne to masakrycznie.
 
reklama
Do góry