reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama

Sysia29

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tak 4x1 luteina dopochwowo 2 tabletki na noc i wzielam dziś jedna nospe ale mam wrażenie ze nospa nic nie daje
Justyna mam podobnie. Odkąd brzuszek urósł mam uczucie że jest cały czas twardy aż ciężko mi chodzić bo tak ciągnie. Jak leżę jest ok. Szyjka 3cm. Moja Pani doktor mówi że tak odczuwam Malenstwo, które jest bardzo ruchliwe i tak ułożone. Po nocy jak wstanę od razu brzuch twardy. To prawda że rozchodzenie troszkę pomaga ale często tylko na chwilę. Biorę magnez z potasem 2×1, magnez z b6 2×2, i luteine na noc. Ale i tak nic się nie zmienia więc taka chyba uroda.

Sysia29

Rozwiązania
0
Justyna mam podobnie. Odkąd brzuszek urósł mam uczucie że jest cały czas twardy aż ciężko mi chodzić bo tak ciągnie. Jak leżę jest ok. Szyjka 3cm. Moja Pani doktor mówi że tak odczuwam Malenstwo, które jest bardzo ruchliwe i tak ułożone. Po nocy jak wstanę od razu brzuch twardy. To prawda że rozchodzenie troszkę pomaga ale często tylko na chwilę. Biorę magnez z potasem 2×1, magnez z b6 2×2, i luteine na noc. Ale i tak nic się nie zmienia więc taka chyba uroda.
Aha i trzeba pić dużo wody a ja mam z tym problem, jak wcisnę 1,5 l to jest sukces.

Rozwiązania
0
Aha i trzeba pić dużo wody a ja mam z tym problem, jak wcisnę 1,5 l to jest sukces.
Pocieszyłas mnie trochę bo się bałam ze może to faktycznie jakieś skurcze czy coś... ale w takim razie myśle ze nic złego się nie dzieje tylko tak jest po prostu a co do picia to ja akurat staram się wypijać te 2,5-3 l dziennie i nawet jakos idzie wiec u mnie to widocznie nie ma wpływu a Ty który masz tydzień?

Sysia29

Rozwiązania
0
Pocieszyłas mnie trochę bo się bałam ze może to faktycznie jakieś skurcze czy coś... ale w takim razie myśle ze nic złego się nie dzieje tylko tak jest po prostu a co do picia to ja akurat staram się wypijać te 2,5-3 l dziennie i nawet jakos idzie wiec u mnie to widocznie nie ma wpływu a Ty który masz tydzień?
31. I mam tak od co najmniej 17tc. Wszędzie jak czytałam twardy brzuch oznaczał skurcze i nigdzie nie mogłam znaleźć informacji o moim twardym brzuchu non stop. Strasznie mnie to wkurzało ;) aż trafiłam na to forum. Trochę poczytałam i wiem że każda z nas inaczej przechodzi ciążę. To moja druga, pierwsza oprócz rosnącego brzuszka nie dawała mi żadnych innych objawów ;) ta od samego początku z całym wachlarzem od mdłości zaczynając ;)

Rozwiązania
0
31. I mam tak od co najmniej 17tc. Wszędzie jak czytałam twardy brzuch oznaczał skurcze i nigdzie nie mogłam znaleźć informacji o moim twardym brzuchu non stop. Strasznie mnie to wkurzało ;) aż trafiłam na to forum. Trochę poczytałam i wiem że każda z nas inaczej przechodzi ciążę. To moja druga, pierwsza oprócz rosnącego brzuszka nie dawała mi żadnych innych objawów ;) ta od samego początku z całym wachlarzem od mdłości zaczynając ;)
Hehe no tak każda ciąża inna;) moja pierwsza i na początku poza tym ze mam cukrzyce ciążowa wykryta już w 8tc to było ok mogłam chodzic ile chciałam nic mnie nie bolało i nawet mdłości nie miałam a teraz od tego 22 tc leżę w łóżku z tym twardym brzuchem i zastanawiam się jak przetrwam jeszcze te co najmniej 12 tygodni (obecnie 25tc) ale tak czytając wasze wypowiedzi to jednak dodają otuchy :)

Sysia29

Rozwiązania
0
Hehe no tak każda ciąża inna;) moja pierwsza i na początku poza tym ze mam cukrzyce ciążowa wykryta już w 8tc to było ok mogłam chodzic ile chciałam nic mnie nie bolało i nawet mdłości nie miałam a teraz od tego 22 tc leżę w łóżku z tym twardym brzuchem i zastanawiam się jak przetrwam jeszcze te co najmniej 12 tygodni (obecnie 25tc) ale tak czytając wasze wypowiedzi to jednak dodają otuchy :)
Dasz radę :) ja ledwo po bułki dziś poszłam. Tak mi się młoda kręciła w brzuchu a ten od razu twardy jak kamień ;) w środę mam wizytę więc znów spr czy wszystko ok.

reklama

Dżuls89

Rozwiązania
0
Doprowadziłla bym meza do zawału siedzimy na kanapie oglądamy automaniaka a tu nagle młody tak mi nacisnal na szyjke nie dość że zawyłam z bólu (oj tak zawyłam konkretnie) to jeszcze az stanelam na rowne nogi a za chwilę mnie zgięłoi aż się ciemno przed oczami zrobiło. Chłop się wystraszył pyta czy już, masakra nie wiem co ten mały gnom tam wyczynia ale bolesne to masakrycznie.
Tak to odpisałaś że aż sobie dokładnie przypomniałam co się jeszcze niedawno w moim brzuchu wywijało ;) mały nawet na sali porodowej na ktg takie harce wyczyniał że aż był alarm za to jego szalone tętno, ale przy takich akrobacjach to nikt się nie zdziwił ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
neithpce Nisko osadzone dziecko - 16 tyg - twardnienie i ból brzucha, pleców - mały brzuch :( Ciąża, poród, połóg 3
B Kujący ból brzucha po prawej stronie Potrzebuję porady 5
A Plamienie, ból brzucha w 2. trymestrze Ciąża, poród, połóg 23
D Ból podbrzusza Ciąża, poród, połóg 3
B Ból pleców w 5 msc ciąży - jak sobie radzicie? Ciąża, poród, połóg 7
angelika.zima5 Ból krzyża w 11tc Potrzebuję porady 5
Monika2107 Ból i swędzenie piersi Potrzebuję porady 2
U Ból nadbrzusza Ciąża, poród, połóg 5
A Objawy po łyżeczkowaniu Poronienia 7
N 35 tc ból podbrzusza Potrzebuję porady 5
K Ból podbrzusza przy wysiłku Potrzebuję porady 4
Blanca86 Ból po łyżeczkowaniu Poronienia 3
Søde85 Karmienie piersia - utrzymujący sie ból Potrzebuję porady 12
A Ból podbrzusza na początku ciąży Potrzebuję porady 12
K Ból brzucha po prawej stronie Potrzebuję porady 5
Patrycja35 Cc-ból kregosłupa po znieczuleniu Potrzebuję porady 10
M Ból podbrzusza Potrzebuję porady 5
Dominika232019 Ciąża i ostry ból brzucha Ciąża po poronieniu 2
Kamy_czek Strata w 23 tygodniu... I ogromny ból i niedowierzanie Ciąża, poród, połóg 50
A Ból w trakcie stosunku po porodzie Potrzebuję porady 12
N ból brzucha 27 tc Potrzebuję porady 3
R Ból brzucha, i inne. Potrzebuję porady 8
K Potworny Ból krocza w 21tc...czy ktoś tak miał?:(( Potrzebuję porady 16
K Dobry Ginekolog Warszawa??!!! Czy ktoś może polecić? Potrzebuję porady 8
J Ból ucha w ciąży. Ciąża, poród, połóg 8
Paulina.zen Sposoby na ból głowy Ciąża, poród, połóg 3
Dmalw 19 TC - rwanie i ból krocza Potrzebuję porady 4
I Ból piersi i brodawek przy karmieniu Potrzebuję porady 11
O Ból głowy w 16 tyg ciąży Potrzebuję porady 4
KociTata Ból brzucha u niemowlaka Potrzebuję porady 19
I Heparyna/clexan ból Ciąża, poród, połóg 6
N Ból żołądka 7tc Potrzebuję porady 3
S Ból biodra i kręgosłupa prawie 3lata po cesarce Potrzebuję porady 3
T Ostry jednostronny ból gardła Potrzebuję porady 8
P Ból podbrzusza/jajnika Potrzebuję porady 7
Sarafina Ból w okolicy pępka Potrzebuję porady 2
H Ból głowy w ciazy Potrzebuję porady 8
K Bóle podbrzusza w 26 tygodniu Potrzebuję porady 2
P Ból po poronieniu Poronienia 10
H Ból brzucha we wczesnej ciąży Potrzebuję porady 9
J 20tc i ból brzucha Ciąża, poród, połóg 2
K Ból gardła, katar czym zwalczyć objawy przeziębienia w ciąży Potrzebuję porady 16
F Ból piersi we wcześniej ciąży Potrzebuję porady 11
N 10 tydzien ciąży, ból jajnika Potrzebuję porady 6
K 30 tydz silne skurcze ból podbrzusza Ciąża, poród, połóg 19
S problemy po łyżeczkowaniu Potrzebuję porady 11
Klaudia12348 Śwąd i ból pęcherza podczas ciąży Potrzebuję porady 5
L ból podbrzusza jak na okres i brak miesiączki Potrzebuję porady 6
Sarafina Ból macicy Potrzebuję porady 5
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30