reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Czyli misja poród :D pierwszą ciąże przechodziłam o dwa tygodnie prawie i dalej bym chodziła tylko wywołali. Co ja za cuda wtedy wyczyniałam... herbata z liści malin, długie spacery, mycie podłóg, piłka itd. Nic nie pomogło hehe
Moja pierwsza córka też 2 tygodnie przeterminowana druga punk w termin a teraz niby miał być wczesniak a on sobie na szczęście spokojnie doczekał do donoszonej☺
 
reklama
No ja termin na czwartek , okna prawie skończone ,sex nie pomaga , piłki nie mam ;) dom ogarniam codziennie to samo ,hm co by tu jeszcze zrobić ha ha
 
Wczoraj wyczysciłam cały dom od garażu i kotłowni po garderobę☺ a pilka jest non stop w użyciu. W tamtym tygodniu mi młody nadziei narobił bo przez 4h miałam regularne skurcze a potem się wyciszyło więc już się nawet nie nastawiam na te moje bolesci chociaż mimo wszystko już bym chciała się rozpakować☺
A pilka pomoze? Bo ja mam pilke. Wiem, ze pomaga niby przy rozwieraniu
 
Cześć dziewczyny! Czytam Was regularnie, głównie przy karmieniu synka hehe, no i widzę że emocje sięgają zenitu, coś czuję że niebawem posypią się posty o porodach :D Kibicuję Wam gorąco! <3
 
Ale cisza. Proszę o meldunek;) kto jeszcze człapie w pełnym składzie? Ja spędzam czas na sprzątaniu i nudzeniu się. Chyba zrobię sweter na szydełku jak tak dalej pójdzie :O
 
reklama
U mnie bez zmian ;) Wczoraj nawet zrobiłam sobie dłuższy spacer po parku i jest ok :) W przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza więc zobaczę co i jak. Niech ten 36 tydzień minie, to będę już spokojna :)
 
Do góry