reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Akacjova to trzymam kciuki mocno. Ja jutro mam połówkowe i trochę się stresuję, bo mam wynik pappa bardzo kiepski.. Przez temat szyjki zostawiłam trochę te myśli, ale właśnie wraca bumerang...
Magdalenka trzymam kciuki też oby te Twoje twardnienia nie były złe dla szyjki i niech będzie długa jak Wisła. Jak na nasze "Wisły"....oczywiście ;)
 
Marcysia, chcieć to ja tez chciałam :) jakby tylko ktoś dał mi takie już gotowe, urodzone, to bym mogła mieć jedno po drugim od razu :) po prostu ciąża mnie odstraszała bardzo długo. Teraz jest tak jak jest i mimo, ze ciężko strasznie to nie żałuje i się cieszę :)
Można można dopochwowo
To do tego jeszcze jakieś globulki przeciwbakteryjne zapobiegawczo przeciw infekcjom?
 
Akacjova to trzymam kciuki mocno. Ja jutro mam połówkowe i trochę się stresuję, bo mam wynik pappa bardzo kiepski.. Przez temat szyjki zostawiłam trochę te myśli, ale właśnie wraca bumerang...
Magdalenka trzymam kciuki też oby te Twoje twardnienia nie były złe dla szyjki i niech będzie długa jak Wisła. Jak na nasze "Wisły"....oczywiście ;)
To trzymamy kciuki za połówkowe. A ja mam stresa przed jutrzejszym badaniem szyjki. Jak będzie ok to do domu wyjde .
 
Akacjova to trzymam kciuki mocno. Ja jutro mam połówkowe i trochę się stresuję, bo mam wynik pappa bardzo kiepski.. Przez temat szyjki zostawiłam trochę te myśli, ale właśnie wraca bumerang...
Magdalenka trzymam kciuki też oby te Twoje twardnienia nie były złe dla szyjki i niech będzie długa jak Wisła. Jak na nasze "Wisły"....oczywiście ;)
A do testu pappa robiłaś USG genetyczne?
 
@Cookie_ super, że lekarz tak postanowił😍 twoj przykład pokazuje, że pessar na prawdę jest skuteczny. Moja lekarka tez juz zapowiedziała, że w drugiej ciąży założymy profilaktycznie pessar :) gdyby nie to, nawet przez myśl by mi nie przeszła druga ciąża ;)
 
reklama
Do góry