reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

B贸l i twardnienie brzucha, skracanie si臋 szyjki macicy, skurcze

reklama
Do艂膮czy艂(a)
23 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
14
Rozwi膮zania
0
Hej. Dotrwalam do ko艅ca ,Leki odstawi艂am w 36 tygodniu.Finalnie urodzi艂am 40+2 ,zastanawiano si臋 czy nie b臋dzie wywo艂ywane za kilka dni. Por贸d express. O 9 dosta艂am nieregularnych skurczy. O 12.30 podjechali艣my na IP sprawdzi膰 czy to ju偶 i okaza艂o si臋 偶e ju偶 jest prawie pe艂ne rozwarcie. O 14 by艂o po wszystkim :) 3830 gram i 52 dl. 10 pkt :D

Cookie_

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
29 Listopad 2019
Post贸w
445
Rozwi膮zania
0
Hej. Dotrwalam do ko艅ca ,Leki odstawi艂am w 36 tygodniu.Finalnie urodzi艂am 40+2 ,zastanawiano si臋 czy nie b臋dzie wywo艂ywane za kilka dni. Por贸d express. O 9 dosta艂am nieregularnych skurczy. O 12.30 podjechali艣my na IP sprawdzi膰 czy to ju偶 i okaza艂o si臋 偶e ju偶 jest prawie pe艂ne rozwarcie. O 14 by艂o po wszystkim :) 3830 gram i 52 dl. 10 pkt :D
Gratulacje. Por贸d wynagrodzi艂 wszelkie niedogodno艣ci 馃槉

meg313

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
27 Listopad 2019
Post贸w
53
Rozwi膮zania
0
Gratuluj臋, zawsze to kolejny dow贸d, 偶e mo偶na dotrwa膰 do ko艅ca馃榾 Ja stawiam sobie ma艂e cele, termin porodu mojego m艂odszego syna ju偶 min膮艂, starszy urodzi艂 by si臋 w ten pi膮tek. Jak wytrwam do soboty 33 tc +1 to b臋dzie moja najd艂u偶sza ci膮偶a馃榾 ale oczywi艣cie celem jest 37 tc, tylko, 偶e u mnie na pewno cesarka.

Vanilia120

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
21 Kwiecie艅 2018
Post贸w
1 112
Rozwi膮zania
0
A m贸j Synek ma prawdopodobnie rumie艅 zaka藕ny... Kur.... Jak nie moja szyjka to jaki艣 rumie艅. Z tego co czytam to niebezpieczny w ci膮偶y. Dzwoni艂am do mojej ginekolog ale narazie nie odbiera i nie odp na sms

akacjova89

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
20 Grudzie艅 2019
Post贸w
70
Rozwi膮zania
0
Gratulacje! Takie historie pokrzepiaja nasze dusze :D

akacjova89

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
20 Grudzie艅 2019
Post贸w
70
Rozwi膮zania
0
A mam jeszcze pytanie. Czy szyjka skrocila Ci si臋 na pewnym etapie ci膮偶y i ju偶 p贸藕niej zatrzyma艂a do porodu czy skracanie post臋powa艂o w czasie? Czy to napinanie brzucha uytrzymywalo si臋 do ko艅ca ci膮偶y?

reklama

Alleksandra20

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
30 Grudzie艅 2019
Post贸w
99
Rozwi膮zania
0
Czy偶by Magdalenka wysz艂a ze szpitala i zapomnia艂a o nas? Czy nale偶y si臋 o ni膮 martwi膰... Czy co艣 przegapilam?

Do g贸ry