reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A jak samopoczucie? Mnie częściej łapią teraz skurcze, ale nie bolesne bardziej odczuwam je jako nieprzyjemne strzały.
Dół boli przy poruszaniu się.
Ty już jesteś daleko.. Ja mam 3 dzień wspaniały. Podejrzewam że tak mogą się czuć normalni ludzie w normalnej ciąży. Wczoraj nawet wstałam dzieciom obiad zrobić mamusiowe dobry😁 Mam trochę skurczy ale nie są bolesne, ot takie tam, ćwiczenia.
 
reklama
Neoparin to polski produkt z tego co czytałam i jest tańszy... Nawet w aptece mi mówili że nie ma różnicy no poza ceną... Tak ja mam refundację na szczęście mimo że z prywatnego gabinetu więc place grosze, bo bez refundacji też nie jest taki tani...
 
Tylko z zamiennikami przeważnie tak jest, że czymś się różnią od oryginału i nie każdy je toleruje. Mam problemy kardiologiczne i zamienników swojego leku nie mogę brać, bo zwyczajnie słabiej działają.
 
Jutro mam hematologa to zapytam,ale z ulotki żadna różnica nie wynika..
Jutro też będę próbowała załatwić refundację. Musi być jakieś zaświadczenie na to. Nie wiem jakie.... Mam mutacje mthfr, w trakcie diagnozy trombofilii. Co mam jeszcze mieć?
 
No ja mam mutacje mthfr heterozygota i obniżone białko s i tyle i jakaś podmutacje czynnika V ale ona podobno nie jest diagnostyczna, a chodzicie prywatnie? Jeśli lekarz z gabinetu prywatnego ma podpisana umowę z NFZ to może wystawiać refundacje
 
Ja mam komplet badań genetycznych w kierunku trombofili z których wyszło mi to co wyżej napisałam, nic więcej nie robiłam...
 
reklama
Do góry