reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Miałam ktg z rana i wyszło dobrze.żadnych skurczy :) ale żeby nie było kolorowo to morfologia i mocz nieciekawie. Leukocyty w moczu i w krwi 15. A 2 tyg temu były 10.5 . Pobrali posiew z pochwy i moczu i czekam. Wiec pewnie jeszcze poleze tutaj trochę.
 
reklama
Miałam ktg z rana i wyszło dobrze.żadnych skurczy :) ale żeby nie było kolorowo to morfologia i mocz nieciekawie. Leukocyty w moczu i w krwi 15. A 2 tyg temu były 10.5 . Pobrali posiew z pochwy i moczu i czekam. Wiec pewnie jeszcze poleze tutaj trochę.
Ja też miałam leukocyty w moczu,liczne bakterie i we krwi też podniesione a posiewy wyszły czyste te z moczu i z pochwy a leukocytow w moczu miałam ok 100
 
27t5d,tu liczą trwające więc mi piszą 28.

Magdalenka parę dni podniesionego cukru nic nie zrobi złego. Szkoda tylko że nie informują przed podaniem, żeby sobie zwiększyć insulinę. A sama grzebać w dawkach nie będę. Czekam co mi diabetolog odpisze.
Ja nie mam insuliny tylko dieta mogę regulować. Nawet nie mam się jak skontaktować z diabetologiem. Ale u Ciebie faktycznie można było zwiekszacunku insulinę bez żadnej szkody.
 
Aleksandra20 dzień po dniu i do przodu.

A mnie dzis brutalnie wyrzucili z oddziału, ordynator stwierdził ze póki szew trzyma to nic tu po mnie, a na sterydy za wcześnie. Ze czekam na meza i wracam do swojego łóżka.
W sumie to dobra wiadomość, widocznie nie jest tak źle, żeby musieli mieć rękę na pulsie. Ale przynajmniej Cię zbadali u masz więcej informacji. W swoim łóżku leży się zdecydowanie lepiej.
 
Ja też miałam leukocyty w moczu,liczne bakterie i we krwi też podniesione a posiewy wyszły czyste te z moczu i z pochwy a leukocytow w moczu miałam ok 100
To tez ciekawie miałaś. Ja żadnych ewidentnyh objawów na infekcje nie czuje ale może być bezobjawowa. Zobaczymy jak wyjda wyniki. Ale jak leukocyty w morfologii wysokie to świadczy o infekcji i trzeba chyba szukać dalej?czy juz masz dobre wyniki. ? Mnie pobolewa w dole brzucha jak wstaje z łóżka a jak leżę jest ok. Ale wydaje mi się ze to od tego ze mniej leżę bo ciągle ganiaja i mniej leżę jak w domu a mięśnie brzucha po 10 tygodniach są marne.
 
To tez ciekawie miałaś. Ja żadnych ewidentnyh objawów na infekcje nie czuje ale może być bezobjawowa. Zobaczymy jak wyjda wyniki. Ale jak leukocyty w morfologii wysokie to świadczy o infekcji i trzeba chyba szukać dalej?czy juz masz dobre wyniki. ? Mnie pobolewa w dole brzucha jak wstaje z łóżka a jak leżę jest ok. Ale wydaje mi się ze to od tego ze mniej leżę bo ciągle ganiaja i mniej leżę jak w domu a mięśnie brzucha po 10 tygodniach są marne.
Ostatni mocz
To tez ciekawie miałaś. Ja żadnych ewidentnyh objawów na infekcje nie czuje ale może być bezobjawowa. Zobaczymy jak wyjda wyniki. Ale jak leukocyty w morfologii wysokie to świadczy o infekcji i trzeba chyba szukać dalej?czy juz masz dobre wyniki. ? Mnie pobolewa w dole brzucha jak wstaje z łóżka a jak leżę jest ok. Ale wydaje mi się ze to od tego ze mniej leżę bo ciągle ganiaja i mniej leżę jak w domu a mięśnie brzucha po 10 tygodniach są marne.
Mocz ostatnio czysty, białe krwinki 12.6. W ciąży mogą być podniesione, zazwyczaj są, jak analizowałam wyniki z córką to raz doszły mi do 13,8, raz spadały, raz rosły...
 
Ania mówią że od 24 się podaje. Ale jak nie ma dużego ryzyka że to już zaraz to czekają, żeby później nie powtarzać tylko raz dać. Dlatego wolą dawać raz a po 26tc.. Może tym się sugerowali? Trudno powiedzieć. Wyobrażam sobie ze możesz różnie się z tym czuć. Może ulga że nie uważają ze jest konieczność. A może rozczarowanie, bo wolałabyś być zabezpieczona. Jak Ci z tym?
 
reklama
Do góry