reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Cookie_ U mnie 28+5 dni w Niedziele 29+0 czyli jakby 30zaczety będzie :( zamowie te na allegro mam nadzieje ze to fałszywy alarm, teraz mi cienkie luteina i ciężko mi powiedzieć czy to tylko tabletka

@Feline88 Jak tymi wkładkami PH się sprawdza czy to wody płodowe?
Możesz czystym(ale bez mydła!) palcem pobrać trochę płynu który wycieka i nałożyć na papierek wskaźnikowy. Jak odczyn jest kwaśny(zółty) to ok, jeśli barwi się na niebiesko to są to wody
 
reklama
Zamowilam juz na allegro dojdzie po Niedzieli, a mi nie zostaje nic innego jak czekać czy aby się nic przez te dni nie rozwinie :(
 
Jak leżała w szpitalu to badał tam pH takimi paskami i nie zdarzyłam sie podmyc a brała luteine i cos na infekcje i Położna mi powiedziała ze nie trzeba sie podmywac i wychodziło mi w normie to chyba luteina tak tego nie fałszuje.. Trochę jestem podlamana bo mam teraz 5 kroków do mojej przychodni a jest zamknięta.. :/ a i ktg tam jest o wszystko :(
 
Zamowilam juz na allegro dojdzie po Niedzieli, a mi nie zostaje nic innego jak czekać czy aby się nic przez te dni nie rozwinie :(
Chyba by wiecej sie polało jak by to były wody. Mi czasem tez tak kapie ale po luteinę . A właśnie wróciłam z wizyty, szyjka skrócona ale nie mierzył, chyba rozwarcia nie ma. Kazał wszystko odstawić i czekać. Jak by nic sie nie działo wizyta za 3 tygodnie. Aż mi skurcze przeszły. Chyba poszaleje i umyje w łazience podłogę. Zaczelam dzis 37 tydzień. Chociaż dr. Wpisał 36 w kartę w sumie to nie wiem ale nie mu tam bedzie ;)
 
Chyba by wiecej sie polało jak by to były wody. Mi czasem tez tak kapie ale po luteinę . A właśnie wróciłam z wizyty, szyjka skrócona ale nie mierzył, chyba rozwarcia nie ma. Kazał wszystko odstawić i czekać. Jak by nic sie nie działo wizyta za 3 tygodnie. Aż mi skurcze przeszły. Chyba poszaleje i umyje w łazience podłogę. Zaczelam dzis 37 tydzień. Chociaż dr. Wpisał 36 w kartę w sumie to nie wiem ale nie mu tam bedzie ;)
Super... Lekarze liczą skończone tygodnie a nie rozpoczęte...
 
A kurczę moze, przez to mi wpisał 36 a powiem wam ze jak sie wyjdzie z domu po takie przerwie to jakby do innej rzeczywistości. Masakra aż poprostu słów mi zabrakło u dr. Hehehe szok taki ;) przez ostatnie tygodnie widze tylko meza i córeczkę a tu taka zmiana Hehehe
 
A kurczę moze, przez to mi wpisał 36 a powiem wam ze jak sie wyjdzie z domu po takie przerwie to jakby do innej rzeczywistości. Masakra aż poprostu słów mi zabrakło u dr. Hehehe szok taki ;) przez ostatnie tygodnie widze tylko meza i córeczkę a tu taka zmiana Hehehe
Ja tydzień temu jadąc zawieźć mleko sama wsiadłam za kierownicę i zrobiłam wycieczkę 6 minut po mieście poza trasą
😉
 
reklama
Do góry