reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
To samo u mnie. Że ważniejsze od ktg i usg jest wyleżenie szyjki i nie złapanie zarazy. Nawet badania krwii mam olać bo do tej pory było ok. Mam dzwonić jak będzie coś się działo i albo mnie przyjmie albo skieruje na ip.

A lekarz prywatny, powinno mu zależeć na założeniu maseczki i zgarnieniu kasy, a woli dawać darmowe porady sms
Zadzwonię chyba do mojego lekarza dzisiaj i powiem mu ze zgłosze się tylko na pobranie tego gbs a ktg nie będę robic. A badania krwi zrobię prywatnie w laboratorium a nie tym przyszpitalnym. Ja nie lubię sama podejmować decyzji !zawsze i tak jest źle co zrobię :/
 
@akacjova89 gratulacje!! :) dużo zdrówka i siły - z każdym dniem karmienie będzie dużo latwiejsze ;)

@Magdalenka16 też nie chciałam laktatora elektrycznego..ale jak wyszłam ze szpitala i dostałam nawał pokarmu to narzeczony biegiem leciał do apteki - kupił Canpol, cenowo jeden z tańszych - nie chciałam drogiego bo uważalam, że to na chwilę..a służy mi do dzisiaj ;)
 
Laktator to najważniejsza rzecz . Serio .
Tez myślałam, ze uda mi się karmić piersią - a tu nici z tego .
Ściągam pokarm co 3 godziny - dziękuje Bogu za laktator . Gdyby nie on cycki by mi ekspolodowały .
Dostałam jeden z Medeli - zepsuł się kilka dni temu wieczorem . Mąż jak to zobaczył w sekundzie wsiadał do samochodu żeby jechać po nowy do apteki - byleby zdążyć przed jej zamknięciem i nocą bez laktatora.
Serio jakbym nie „ spuściła „ pokarmu to bym chyba umarła .
Ja już lecę na Laktatorze 6 tydzień i mam to samo eksplozja cyca 😆 najgorsze noce bo czasami budzika nie słyszę a potem dramat
 
Zadzwonię chyba do mojego lekarza dzisiaj i powiem mu ze zgłosze się tylko na pobranie tego gbs a ktg nie będę robic. A badania krwi zrobię prywatnie w laboratorium a nie tym przyszpitalnym. Ja nie lubię sama podejmować decyzji !zawsze i tak jest źle co zrobię :/
Skonsultuj z lekarzem, jak powie ze jest bezpiecznie i ze powinnaś iść to idź
 
@akacjova89 Gratulacje!!! Dużo Zdrowia!!

A ja sie dzis obudziłam i mnie wargi sromowe pieka 🙄nie wiem czy znów po luteinie, czy może się czymś źle podmylam, wczoraj byłam u gin to nic mi nie było. Zostało mi ratowanie lactovaginalem i clotrimazolum🙄
Jeszczee do tego wszystkiego strasznie mi cos slabo.. Ciśnienie mam niskie ale mam uczucie normalnie ze zemdleje, glowa jak balon :/ chyba się zdrzemne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry