reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Wy

Wytrzymasz do kończ ciąży trzymam kciuki😊to już ładnego masz dużego bąbelka w brzuszku elegancko 😊
Mi mój powidzial ze od 35tc ciąża bezpieczna dziecko już w pełni rozwinięte tylko nie ma odruchu ssania ejsZcze wiec karmione przez sondę ...ale płucka itp całe
Oby wytrzymać jak najdłużej
Moja szyjka tez miekkawa 34-35mm a Twoja jaka długość ?
Odruch ssania to 32-34tc. Płuca 34-35. Ja wam jednak życzę żebyście rodziły dzieci wtedy kiedy trzeba i żeby sobie ssały pierś. Nie można powiedzieć "tylko" karmione sondą. Nikomu tego nie życzę.
 
reklama
Wiesz.. Ja teraz rodziłam dziecko malutkie 40cm 1170g. I leżałam tylko 4 miesiące. Poprzednio leżałam 8 i rodziłam 2500g. Było ciężko, trochę mi ją wypchnęli, krwiak miała z tyłu na karku i wylewy dokomorowe. Nie wiem czy to jest wynikiem porodu czy wczesniactwa w ogóle u starszej.
A w którym tygodniu urodziłaś pierwsza córkę?
 
Odruch ssania to 32-34tc. Płuca 34-35. Ja wam jednak życzę żebyście rodziły dzieci wtedy kiedy trzeba i żeby sobie ssały pierś. Nie można powiedzieć "tylko" karmione sondą. Nikomu tego nie życzę.
To też jest tak że w danym tygodniu książkowo dziecko potrafi to i tamto itp a czasami rodzą się donoszone dzieci i też pojawiają się problemy z ssaniem a nawet z oddychaniem, wiadomo że im dalej tym lepiej i mniej problemów ma przede wszystkim dziecko z adaptacją. Mój lekarz mi wczoraj powiedział, że prawie jesteśmy w domu, że na tym etapie byłyby jeszcze problemy ale to nie to samo co poród no 27 tyg ciąży, mam jeszcze chwilę wytrzymać a Mały ma dobić do bezpieczniej dla niego wagi. Mam wrażenie że chłopak bardziej się spręża ode mnie bo rośnie ładnie, gorzej z moją wydolnością ale nie mogę trącić nadziei, że mimo wszystko jeszcze pociągnę. Śmieje się czasem że ta ciąża nie dość że wylezana to jeszcze wymodlona i jest dla mnie jakimś wielkim testem na cierpliwość i wielka pokorę. Tego się nauczyłam na pewno.
 
Odruch ssania to 32-34tc. Płuca 34-35. Ja wam jednak życzę żebyście rodziły dzieci wtedy kiedy trzeba i żeby sobie ssały pierś. Nie można powiedzieć "tylko" karmione sondą. Nikomu tego nie życzę.
Nie sadze żeby była matka która chciałaby aby dziecko jej urodziło się przedwcześnie ..
Ja cytowałam mojego gina co mi przekazał.
 
reklama
Do góry