reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Wykup sobie legimi na telefonie i książki czytaj :)

W poprzedniej ciąży 4 lata temu przeczytałam chyba z 50 książek. Teraz jest to trochę trudniejsze, bo dzieci cały czas w domu i lekcje zdalne, więc mniej czasu. Ale już 7 przeczytanych :) teraz na tapecie Camila Lackberg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi też podoba się kosz Mojżesza, ale nie wiem czy mi potrzebny :) zastanawiam się nad leżaczkiem tiny love 3w1.

O to też mi się podoba. Powie mi ktoś, czemu wyprawka jest droga? W sensie taka od wózka po kołyskę, bo jak ktoś ma prawie wszystko po starszym dziecku to jest tego mniej. Mam czytnik ale już mi się na nim skończyły pozycję. Może masz rację, przynajmniej nie będę musiała ściągać. Mam spisane tytuły i tak powoli powoli i będę w połowie. Boję się, że do końca ciąży nie wypuszczą już nic, co mnie zaciekawi i zostanie mi czytanie bajek i powrót z dzieciństwa do Harrego Pottera 🙃

Mąż zerwał rabarbar, a ja nie mam pomysłu na ciasto, może macie jakiś ciekawy przepis? Ty chyba robiłaś ostatnio. Jak chce zrobić, to nie będę odmawiać hehe 🙂
 
@Amnesia nie czytaj, ja to przerobiłam mocno na początku i efekt był taki, że płakałam, załamałam się na chwilę i tylko brzuch był non stop twardy... Staram się unikać czytania już na ten temat w internecie, bo to nic dobrego nie wnosi w moje życie i samopoczucie...
Wiadomo mam gorsze dni, bo do optymistek nie należę...ale mimo wszystko mam nadzieję, że może tak się nie będzie...

Spokojnie mi się też bardzo nudzi...niby mąż w domu, ale pracuje i nie gadam mu, że nie zepsuł projektów hahaha 😂
Słucham audiobookow i tak zabijam myśli 😁

Jutro popołudniu mam konsultacje u ortopedy odnośnie, jaki powinnam mieć poród z moim kręgosłupem. Chce mieć już to z głowy i rzecz jasna już mam stresa.

Ja myślę nad łóżeczkiem dostawką, aby było mi łatwiej w opiece nad maluszkiem. Ale jeszcze zobaczę, bo kołyska też mi się podoba 😁ale to jeszcze dużo czasu do zakupu ehh...
 
O to też mi się podoba. Powie mi ktoś, czemu wyprawka jest droga? W sensie taka od wózka po kołyskę, bo jak ktoś ma prawie wszystko po starszym dziecku to jest tego mniej. Mam czytnik ale już mi się na nim skończyły pozycję. Może masz rację, przynajmniej nie będę musiała ściągać. Mam spisane tytuły i tak powoli powoli i będę w połowie. Boję się, że do końca ciąży nie wypuszczą już nic, co mnie zaciekawi i zostanie mi czytanie bajek i powrót z dzieciństwa do Harrego Pottera 🙃

Mąż zerwał rabarbar, a ja nie mam pomysłu na ciasto, może macie jakiś ciekawy przepis? Ty chyba robiłaś ostatnio. Jak chce zrobić, to nie będę odmawiać hehe 🙂
A jaki masz czytnik? Bo jak tak leżę, to myślę, żeby sobie kupić, aby łatwiej było mi czytać. A mam abonament w storytel, to akurat są e-booki 😁
 
Nie wiem, ale ceny to szok czasami...u nas będzie pierwsze dzieciątko, to wszystko musimy kupić...ale od początku ciąży założyliśmy słoik na rzeczy dla maleństwa i tak chociaż finansowo jakoś poleci 😁 bo po drodze jeszcze mieszkanie do wykończenia 🙈😂
 
Ja mam 3 dzieci :) i w sumie mam ubranka (coś tam dokupię jak zobaczę co konkretnie tam jest), mam łóżeczko z materacem, mam przewijak z Ikei, komody też jakieś mam na ubranka. Muszę kupić wanienkę, wózek, fotelik i te wszystkie pierdółki na około :)
 
@Annszul mój to stary czytnik. Mam go prawie 10 lat. Był zemną na każdych wakacjach i ostatnio już mu się coś robi i ekran się sam wyłącza. Rozglądam się za nowym, a tak szczerze, to męczę męża, bo we wtorek dzień matki i moje urodziny więc możeeee dostanę chociaż nadzieję 😁

Czytnik polecam. Książki ściągam na chom...ikuj lub czasami kupuję. Dobry jeżeli chodzi o planetę, ale ja tak uwielbiam zapach papieru, że czasami w empiku wącham. Tak tak jakbyście kiedyś taką babę w empiku spotkały to ja 🙃
 
reklama
Fotelik. Całkiem zapomniałam o foteliku. Też mam dużo po córce tylko praktycznie żadne ubranka nie będą, bo ja wszystkie różowe kupowałam hehe przy córce miał szumisia i zobaczymy, czy teraz też będzie potrzebny. @mamatrojeczki dzięki za przepis i rzeczywiście prosty, bo jak mój zaczął wczoraj szukać i kombinować i łączyć dwa przepisy w jeden to przestałam wierzyć, że dzisiaj mi upiecze to ciacho 😀

A tak szczerze dziewczyny kiedy macie zamiar zacząć normalnie funkcjonować? Tzn w którym tyg? I normalnie czyli wreszcie trochę chodzić bez strachu 🙂
 
Do góry