reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Amnesia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie wiem co Wam powiedzieć dziewczyny. Skurcz gdy łapie chwilę trzyma i powoli przesuwa się do dołu. Nie boli ale czuć takie napięcie mięśnia. Dzidziuś zazwyczaj gdy się wypina to w jednym miejscu a skurcz łapie cały brzuch w zależności od zaawansowania ciąży i rosnącej macicy. Czasami dzidzia mnie tak kopie, że zaraz mam skurcz.

reklama

Annszul

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny 😊 ale dzisiaj cicho tutaj 😉
@Monikacyganiocha ja dzisiaj czuję się taka jakaś zmęczona po wczorajszej wyprawie na wizytę do ortopedy...jazda autem popołudniu w Warszawie z moim mężem tak męczy...no i jakoś dzisiaj jestem rozbita po tej konsultacji...dotąd ortopedzi mówili, że u mnie po operacji może być tylko cesarskie cięcie...a wczoraj lekarz stwierdził że mogę rodzić naturalnie, no i że w sumie wg niego to niepotrzebnie mnie kiedyś operowano 🙈 mam taki mętlik w głowie od wczoraj że szok😞 przez to czasami mam znowu twardy brzuch ....

A26nia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja mam 4 dni do donoszonej ciąży, 11-12 do ewentualnego Cc, już ostatnia prosta choć nadal zaciskam nogi. Codziennie cos prasuje, piorę, odwiedzam ogród i po tych 12 tygodniach leżenia plackiem w końcu odżyłam, ale lęk nadal pozostał, że raz mocno zakłuje lub poczuje skurcz to ma przynajmniej pół godziny się kładę.
Mój lekarz mimo iż obstawiał że w 25tc urodzę, maksymalnie wróżył dociągnięcie do 30go teraz mówił, że gdyby nie Cc to pewnie bym przenosiła 🙉.

czytam teraz wasze posty i myślę, że przed chwilą też byłam w 22-24 tc i tak szybko minęło.

Monikacyganiocha

Rozwiązania
0
Ja mam 4 dni do donoszonej ciąży, 11-12 do ewentualnego Cc, już ostatnia prosta choć nadal zaciskam nogi. Codziennie cos prasuje, piorę, odwiedzam ogród i po tych 12 tygodniach leżenia plackiem w końcu odżyłam, ale lęk nadal pozostał, że raz mocno zakłuje lub poczuje skurcz to ma przynajmniej pół godziny się kładę.
Mój lekarz mimo iż obstawiał że w 25tc urodzę, maksymalnie wróżył dociągnięcie do 30go teraz mówił, że gdyby nie Cc to pewnie bym przenosiła 🙉.

czytam teraz wasze posty i myślę, że przed chwilą też byłam w 22-24 tc i tak szybko minęło.
Jej ale Ci zazdroszczę 😊 szef czy pessar ? Kiedy lekarz pozwolił Ci wstać i chociaż trochę coś porobić???

Monikacyganiocha

Rozwiązania
0

12 tygodni leżałaś całkowicie plackiem? Tylko kibelek? I podawali ci wszystko ? Czy wstawalas chociaż zrobić sobie herbaty ?

A26nia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jej ale Ci zazdroszczę 😊 szef czy pessar ? Kiedy lekarz pozwolił Ci wstać i chociaż trochę coś porobić???
Mam szew od 14 tc ze względu na wcześniejsze straty. Wstawałam tylko do wc i na obiad, od 30tc wstawałam tez na pozostałe posiłki wtrakcie świąt wielkanocnych zaszalałam i nawet wyszłam na podwórko, a od 32 trochę wie aktywizowałam, by po 34 już codziennie raz zaliczać schody (by móc wyjsć z domu na ogród), po wizycie w 35+6 funkcjonuje już całkiem normalnie i o dziwo nic się nie dzieje.

reklama

Monikacyganiocha

Rozwiązania
0
Mam szew od 14 tc ze względu na wcześniejsze straty. Wstawałam tylko do wc i na obiad, od 30tc wstawałam tez na pozostałe posiłki wtrakcie świąt wielkanocnych zaszalałam i nawet wyszłam na podwórko, a od 32 trochę wie aktywizowałam, by po 34 już codziennie raz zaliczać schody (by móc wyjsć z domu na ogród), po wizycie w 35+6 funkcjonuje już całkiem normalnie i o dziwo nic się nie dzieje.
Ja leżę od 22 tydz mam już 28tydz wstaje tylko do łazienki. Jem na leżąco za 2 tygodnie mam wizytę u ginekologa to będzie już 30 tydzien mam nadzieję że usłyszę dobre wieści i będę mogła coś więcej porobić.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
neithpce Nisko osadzone dziecko - 16 tyg - twardnienie i ból brzucha, pleców - mały brzuch :( Ciąża, poród, połóg 3
B Kujący ból brzucha po prawej stronie Potrzebuję porady 5
A Plamienie, ból brzucha w 2. trymestrze Ciąża, poród, połóg 23
D Ból podbrzusza Ciąża, poród, połóg 3
B Ból pleców w 5 msc ciąży - jak sobie radzicie? Ciąża, poród, połóg 7
angelika.zima5 Ból krzyża w 11tc Potrzebuję porady 5
Monika2107 Ból i swędzenie piersi Potrzebuję porady 2
U Ból nadbrzusza Ciąża, poród, połóg 5
A Objawy po łyżeczkowaniu Poronienia 7
N 35 tc ból podbrzusza Potrzebuję porady 5
K Ból podbrzusza przy wysiłku Potrzebuję porady 4
Blanca86 Ból po łyżeczkowaniu Poronienia 3
Søde85 Karmienie piersia - utrzymujący sie ból Potrzebuję porady 12
A Ból podbrzusza na początku ciąży Potrzebuję porady 12
K Ból brzucha po prawej stronie Potrzebuję porady 5
Patrycja35 Cc-ból kregosłupa po znieczuleniu Potrzebuję porady 10
M Ból podbrzusza Potrzebuję porady 5
Dominika232019 Ciąża i ostry ból brzucha Ciąża po poronieniu 2
Kamy_czek Strata w 23 tygodniu... I ogromny ból i niedowierzanie Ciąża, poród, połóg 51
A Ból w trakcie stosunku po porodzie Potrzebuję porady 12
N ból brzucha 27 tc Potrzebuję porady 3
R Ból brzucha, i inne. Potrzebuję porady 8
K Potworny Ból krocza w 21tc...czy ktoś tak miał?:(( Potrzebuję porady 16
K Dobry Ginekolog Warszawa??!!! Czy ktoś może polecić? Potrzebuję porady 8
J Ból ucha w ciąży. Ciąża, poród, połóg 8
Paulina.zen Sposoby na ból głowy Ciąża, poród, połóg 3
Dmalw 19 TC - rwanie i ból krocza Potrzebuję porady 4
I Ból piersi i brodawek przy karmieniu Potrzebuję porady 11
O Ból głowy w 16 tyg ciąży Potrzebuję porady 4
KociTata Ból brzucha u niemowlaka Potrzebuję porady 19
I Heparyna/clexan ból Ciąża, poród, połóg 6
N Ból żołądka 7tc Potrzebuję porady 3
S Ból biodra i kręgosłupa prawie 3lata po cesarce Potrzebuję porady 3
T Ostry jednostronny ból gardła Potrzebuję porady 8
P Ból podbrzusza/jajnika Potrzebuję porady 7
Sarafina Ból w okolicy pępka Potrzebuję porady 2
H Ból głowy w ciazy Potrzebuję porady 8
K Bóle podbrzusza w 26 tygodniu Potrzebuję porady 2
P Ból po poronieniu Poronienia 10
H Ból brzucha we wczesnej ciąży Potrzebuję porady 9
J 20tc i ból brzucha Ciąża, poród, połóg 2
K Ból gardła, katar czym zwalczyć objawy przeziębienia w ciąży Potrzebuję porady 16
F Ból piersi we wcześniej ciąży Potrzebuję porady 11
N 10 tydzien ciąży, ból jajnika Potrzebuję porady 6
K 30 tydz silne skurcze ból podbrzusza Ciąża, poród, połóg 19
S problemy po łyżeczkowaniu Potrzebuję porady 11
Klaudia12348 Śwąd i ból pęcherza podczas ciąży Potrzebuję porady 5
L ból podbrzusza jak na okres i brak miesiączki Potrzebuję porady 6
Sarafina Ból macicy Potrzebuję porady 5
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30